Kontakt

Zabudowana działka blisko Słupska

Bierkowo zobacz na mapie

169 000 PLN

Cena:
169 000,00 zł
Powierzchnia:
1 800,00 m2
Powierzchnia działki:
1 800,00 m2
Cena za m2:
93,89 zł
Rynek:
Wtórny
Liczba pięter:
1
Przeznaczenie (obiekt):
Handlowo/Usługowe
Rodzaj budynku:
Magazynowo-biurowy
Prąd:
tak
Woda:
1
Id oferty:
1210/3877/OOS
Opis
Działka zabudowana o pow. 1800 mkw przy wjeździe do Bierkowa przy drodze Słupsk - Bruskowo Wielkie. Na działce budynek usługowo - biurowy do remontu. Idealne miejsce do prowadzenia działalności dla której niezbędne jest położenie przy drodze. Największym atutem nieruchomości jest bliskość Słupska i bardzo dobry dojazd. Zgodnie z obowiązującym planem zagospodarowania działka znajduje się na terenie oznaczonym jako tereny zabudowy mieszkaniowo - usługowej. Wszelkich dodatkowych informacji udzielę telefonicznie.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń