Kontakt

Obiekt przy obwodnicy na działce 848 m 2

Bolesławiec, ul. Franciszka Salezego Jezierskiego zobacz na mapie

790 000 PLN

Cena:
790 000,00 zł
Powierzchnia:
848,00 m2
Powierzchnia działki:
848,00 m2
Cena za m2:
931,60 zł
Rynek:
Wtórny
Liczba pięter:
1
Przeznaczenie (obiekt):
Handlowo/Usługowe
Rodzaj budynku:
Biurowo-handlowy
Prąd:
tak
Gaz:
tak
Woda:
1
Id oferty:
921/3877/OOS
Opis
Oferujemy działkę o powierzchni 848 m2 zabudowaną budynkiem wolnostojącym, usytuowaną w Bolesławcu przy obwodnicy w miejscu o dużym natężeniu ruchu.

Teren działki jest w całości ogrodzony. Ogrodzenie składa się z części metalowej z dwiema bramami wjazdowymi (otwieraną i przesuwną, szerokość: 2*6 m) oraz siatki metalowej. Na terenie gruntu znajduje się plac utwardzony kostką brukową, który stanowi parking. Przeznaczenie działki przemysłowo-usługowe z możliwością zabudowy po granicy działki. Przygotowany jest wstępny projekt rozbudowy budynku o około 250 m 2.

Budynek przystosowany został do prowadzenia działalności gospodarczej. Wykonany z dobrej jakości materiałów (cegła ceramiczna, dachówka ceramiczna, okna PCV).

Na parterze znajduje się kuchnia w zabudowie (płyta indukcyjna, lodówka, piekarnik), toaleta, pomieszczenie usługowe, garaż z kanałem.
Na piętrze usytuowane jest przestronne, otwarte pomieszczenie oraz łazienka (prysznic, wc, umywalka). Na poddasze prowadzą schody strychowe, na poddaszu znajdują się dwa okna (frontowe oraz połaciowe). Istnieje możliwość zaadaptowania strychu na pomieszczenie pokojowe lub biurowe. Potencjał budynku pozwala na przystosowanie zarówno na cele działalności gospodarczej i mieszkalne.

W miejscowym planie zagospodarowania miasta teren objęty jest symbolem I-KS (stacja dystrybucji paliw, usługi nieuciążliwe ze szczególnym uwzględnieniem usług biurowych, siedzib firm, usług handlowych, usług związanych z rekreacją i turystyką, takie jak hotele, motele, pensjonaty).

MOŻLIWOŚĆ POZOSTAWIENIA MIESZKANIA W ROZLICZENIU JAKO CZĘŚĆ ZAPŁATY.

Zapraszamy na prezentację!

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń