Kontakt

Obiekt – Czeszów, ul. Zawońska

Czeszów, ul. Zawońska zobacz na mapie

7 500 000 PLN

Cena:
7 500 000,00 zł
Powierzchnia:
2 088,40 m2
Powierzchnia działki:
2 772,00 m2
Cena za m2:
3 591,27 zł
Rynek:
Wtórny
Liczba pięter:
1
Przeznaczenie (obiekt):
Inne
Prąd:
tak
Gaz:
tak
Woda:
1
Id oferty:
220/3877/OOS
Opis
Biuro Nieruchomości Północ w Końskich oferuje państwu do sprzedania obiekt hotelowy w pięknej, malowniczej miejscowości Czeszów nieopodal Wrocławia. Historia obiektu sięga roku 1830. Do I wojny światowej mieścił się w nim młyn napędzany z Sąsiecznicy. "Niezły Młyn" może pochwalić się oryginalnie stylizowanymi wnętrzami. Nieliczne elementy wyposażenia hotelu, takie jak koła zębate i kilka detali drewnianych ocalało po pożarze. Hotel "Niezły Młyn" dysponuje 137-oma miejscami noclegowymi w 38 pokojach. W obiekcie organizowane są koncerty, uroczystości rodzinne, imprezy firmowe i tematyczne, konferencje i szkolenia, na których może się bawić jednocześnie 200 osób. Do dyspozycji gości jest również centrum SPA, basen, jaccuzi, sauna mokra i sauna sucha. Gorąco zapraszam państwa do prezentacji obiektu w terenie, ponieważ zdjęcia nie są w stanie pokazać ogromnego uroku tego miejsca, jego duszy. Zachęcam państwa do oglądania i do kupna. Podana cena nieruchomości jest ceną netto, będzie ona podwyższona o podatek vat. Kontakt pod numerem telefonu 533-213-433.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń