Kontakt

Lokal handlowo-usługowy w dogodnej lokalizacji

Filipów, ul. Mieruniszka zobacz na mapie

220 000 PLN

Cena:
220 000,00 zł
Powierzchnia:
256,70 m2
Powierzchnia działki:
1 371,00 m2
Cena za m2:
857,03 zł
Rynek:
Wtórny
Przeznaczenie (obiekt):
Handlowo/Usługowe
Prąd:
tak
Woda:
1
Id oferty:
991/3877/OOS
Opis
Przedmiotem sprzedaży jest OBIEKT składający się z zabudowanej działki o powierzchni 1371 m2, położonej w Filipowie.

Nieruchomość zabudowana jest budynkiem o charakterze komercyjnym. Powierzchnia użytkowa budynku usytuowana na powyższej działce wynosi 256,7 m2.
Budynek idealnie nadaje się do prowadzenia wszelkiej działalności gospodarczej, m.in.: sklep, warsztat, usługi rzemieślnicze czy magazyn.
W skład obiektu wchodzi powierzchnia magazynowa, biurowa oraz socjalno-mieszkalna.

Lokalizacja bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej nr 652 w odległości 25 km od centrum Suwałk oraz 20 km od Olecka czyni dogodnym miejscem na zaopatrywanie okolicznych mieszkańców, gospodarzy i firmy w niezbędne usługi czy materiały.

Dla zainteresowanych klientów istnieje możliwość kupna gotowej stacji tankowania gazem LPG.

W związku z rozwojem Twojej Firmy udostępniamy możliwość odkupu sąsiadujących budynków oraz gruntów.

Serdecznie polecam.

W sprawie dodatkowych informacji oraz danych proszę o kontakt z biurem sprzedaży:
Łukasz Dąbkowski
+48 796 903 896
elk@polnoc.pl

Jesteśmy z Państwem na każdym etapie procesu zakupu nieruchomości począwszy od wyboru oferty i jej prezentacji po finalizację transakcji i przekazanie nieruchomości nowym właścicielom. Pomagamy we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie pomoże sprawdzić zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą propozycję spośród oferty 20 banków i sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji kredytu.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń