Kontakt

Na wynajem obiekt w centrum Głogowa

Głogów, Generała Władysława Sikorskiego zobacz na mapie

9 500 PLN

Cena:
9 500,00 zł
Powierzchnia:
632,00 m2
Powierzchnia działki:
1 052,00 m2
Cena za m2:
15,03 zł
Rynek:
Wtórny
Liczba pięter:
1
Przeznaczenie (obiekt):
Inne
Rodzaj budynku:
Inny
Prąd:
tak
Woda:
1
Id oferty:
75/3877/OOW
Opis
Na wynajem nieruchomość zlokalizowana w centrum miasta Głogowa, przy ul. Sikorskiego, zabudowana budynkiem warsztatowo-garażowym oraz biurowo-garażowym. Oba budynki stanowią jedną bryłę.
Budynek warsztatowo-garażowy o pow. użytkowej 558,12 mkw. jest to budynek jednokondygnacyjny, częściowo podpiwniczony, składający się z kilkunastu stanowisk garażowych, magazynów, hali głównej, warsztatów z kanałem rewizyjnym oraz kotłowni o pow. 36 mkw. Wysokość wymienionych pomieszczeń wynosi 3,65 m. Dach budynku płaski, pokryty papą termozgrzewalną. W przeszłości stanowił on miejsce parkingowe dla karetek Pogotowia Ratunkowego.
Budynek biurowo-garażowy o pow. użytkowej 74,36 mkw. jest budynkiem jednokondygnacyjnym, dach wykonany z płyt żelbetonowych pokryty papą. Wewnątrz w pomieszczeniach biurowych podwieszane sufity. W pomieszczeniach biurowych na podłogach panele oraz wylewka betonowa; w łazience oraz WC płytki ceramiczne. Do budynku doprowadzona jest woda, kanalizacja oraz energia elektryczna.
Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego nieruchomość znajduje się na terenie przeznaczonym pod zespół garaży, garaże wbudowane w usługi lub garaż wielopoziomowy. Przeznaczenie uzupełniające : usługi rzemiosła nieuciążliwego, parkingi, salony samochodowe.
Kaucja : 9500 zł
Zadzwoń już teraz i umów się na prezentację.

Marzena Śledź
tel: 797 333 594
licencja 21367
email.:msledz@polnoc.pl
Zapraszamy do naszego biura w Głogowie przy ul. Grodzkiej 35 (wejście od ul. Garncarskiej)

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń