Kontakt

OBIEKT KOMERCYJNY NA SPRZEDAŻ - GŁOGÓW

Głogów, ul. Rudnowska zobacz na mapie

895 000 PLN.

Cena:
895 000,00 zł
Powierzchnia:
950,00 m2
Powierzchnia działki:
2 100,00 m2
Cena za m2:
942,11 zł
Rynek:
Wtórny
Liczba pięter:
1
Przeznaczenie (obiekt):
Handlowo/Usługowe
Rodzaj budynku:
Magazynowo-biurowy
Prąd:
tak
Gaz:
tak
Woda:
1
Id oferty:
311/3877/OOS
Opis
Na sprzedaż obiekt w bardzo dobrej lokalizacji Głogowa, przy ul. Rudnowskiej o pow. użytkowej ok. 950 m2, położony na działce o powierzchni 2100 m2.
Budynek może spełniać rolę biurową, usługową handlową, magazynową, produkcyjną, warsztatową. Doskonale nadaje się m.in na: hotel, przedszkole, przychodnię, serwis samochodowy.
Budynek jest dwukondygnacyjny, posiada dwa nie zależne wejścia, oraz od drugiej strony budynku dwie bramy wjazdowe dla samochodów, oraz dwa garaże Przed budynkiem parking ogólnodostępny.

Na parterze budynku znajduje się jedno pomieszczenie biurowe o pow. ok. 16 m², oraz hale z przeznaczeniem na warsztaty, produkcję itp., o łącznej powierzchni ok. 420 m².
Na I piętrze znajduje się 10 pomieszczeń biurowych o powierzchni od 8 m² do 50 m², oraz pomieszczenia socjalne, gospodarcze, toalety i łazienka z dwoma prysznicami.

CENA DO NEGOCJACJI !!!

Oferujemy kompleksową obsługę klienta - wszystko w jednym miejscu, począwszy od zidentyfikowania potrzeb, poprzez doradztwo, wybór oferty, finalizację zakupu a skończywszy na finansowaniu kredytem.

DORADCY FINANSOWI Północ Nieruchomości Głogów, wyspecjalizowani w kredytach hipotecznych, pomogą bezpłatnie w załatwieniu wszystkich formalności, niezbędnych do uzyskania kredytu.

Serdecznie polecam i zapraszam na prezentacje

Kontakt:
Horoszko Rafał
PÓŁNOC Nieruchomości Głogów
tel: 797 333 595
e-mail: rhoroszko@polnoc.pl
Nr licencji: 21235
Więcej ofert na www.polnoc.pl

* UWAGA! Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń