Kontakt

Obiekt – Gozdnica, ul. Iłowiańska

Gozdnica, ul. Iłowiańska zobacz na mapie

150 000 PLN

Cena:
150 000,00 zł
Powierzchnia:
271,00 m2
Powierzchnia działki:
2 147,00 m2
Cena za m2:
553,51 zł
Rynek:
Wtórny
Przeznaczenie (obiekt):
Handlowo/Usługowe
Rodzaj budynku:
Hala
Prąd:
tak
Woda:
1
Id oferty:
1197/3877/OOS
Opis
Obiekt po tartaku o powierzchni 271 m2 z placem manewrowym, parkingiem, w całości ogrodzony położony na ogrodzonej z trzech stron działce o powierzchni 2147 m2. W skład obiektu wchodzą dwie połączone ze sobą hale magazynowe o łącznej powierzchni 230 m2, kotłownia, pomieszczenia socjalne (szatnia, WC z prysznicem), pomieszczenie biurowe, korytarz. Budynki wybudowane z cegły i pustaka ceramicznego. Na dachu jednej hali strop betonowy pokryty papą, na drugiej blacha trapezowa.
Posadzka w obu halach betonowa, w pozostałych pomieszczeniach płytki, okna PCV plus kraty zewnętrzne, instalacja elektryczna i wodna i C.O. miedziana.
Ogrzewanie własne centralne w każdym pomieszczeniu grzejniki panelowe. Piec do C.O. na trociny i drewno.
Plac manewrowy przed i z boku budynków posiada powierzchnię betonową. Możliwość wjazdu na teren pojazdów o dużych gabarytach.
Do zjazdu na autostradę A-18 w Iłowej w kierunku Wrocław- Berlin tylko 13 km.

Prowadzący sprzedaż:
Piotr Mularski tel. 883 356 471
e-mail: pmularski@polnoc.pl
Północ Nieruchomości Oddział Bolesławiec
ul. Zgorzelecka 12

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń