Kontakt

Obiekt – Gryfów Śląski, ul. Kolejowa

Gryfów Śląski, ul. Kolejowa zobacz na mapie

2 500 000 PLN

Cena:
2 500 000,00 zł
Powierzchnia:
1 087,47 m2
Powierzchnia działki:
2 057,00 m2
Cena za m2:
2 298,91 zł
Rynek:
Wtórny
Przeznaczenie (obiekt):
Inne
Prąd:
tak
Gaz:
tak
Woda:
1
Id oferty:
221/3877/OOS
Opis
Biuro Nieruchomości Północ w Końskich oferuje państwu do sprzedania działkę zabudowaną budynkiem hotelowym wraz z parkingiem terenowym zagospodarowaniem terenu zielenią. W tym historycznym budynku od 1880 roku działalność hotelarską i gastronomiczną prowadziły rodziny Hoffmanów i Fischerów. Z hotelu korzystali wówczas dorożkarze oczekujący na pasażerów kolei by rozwieść ich po okolicy. Jednym z najsłynniejszych gości był legendarny łamacz niewieścich serc i portfeli Jerzy Kalibabka- Tulipan.
Hotel dysponuje 27 -oma pokojami z łazienką, telewizją i internetem, każdy gustownie zaprojektowany, tak aby goście z ochotą wracali. Łącznie można gościć około 60 osób. Do maksimum wykorzystana jest przestrzeń piwniczna w której zaaranżowano Spa, salon masażu i zabiegów. Podana cena nieruchomości jest cena netto , będzie do niej doliczony podatek vat. Zachęcam państwa do prezentacji obiektu w terenie i do kupna. Kontakt pod numerem telefonu 533-213-433. Zapraszam do współpracy.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń