Kontakt
Tylko u nas

Masarnia, magazyn, kwatery pracownicze

Jadwinin zobacz na mapie

420 000 PLN

Cena:
420 000,00 zł
Powierzchnia:
366,00 m2
Powierzchnia działki:
2 342,00 m2
Cena za m2:
1 147,54 zł
Rynek:
Wtórny
Liczba pięter:
1
Przeznaczenie (obiekt):
Handlowo/Usługowe
Prąd:
tak
Woda:
1
Id oferty:
1050/3877/OOS
Opis
Inwestycja: budynek masarni, magazyn, kwatery pracownicze
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Lokalizacja: obrzeża Pabianic / Jadwinin
Powierzchnia zabudowy: parter ok. 366 m.kw, piętro ok. 247 m.kw
Powierzchnia użytkowa: parter ok. 297 m.kw, piętro ok. 196 m.kw
Powierzchni działki: 2 342 m.kw
Stan techniczny: dobry, do częściowej adaptacji
Media: energia elektryczna, siła, woda miejska, szambo
Stan prawny: odrębna własność z księgą wieczystą

Uwaga!!! Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze.

Północ Nieruchomości Pabianice ma do sprzedaży budynek wolnostojący, piętrowy po zakładzie masarni wraz z częścią mieszkalno-biurową oraz dwu-stanowiskowym garażem. Budynek usytuowany jest w miejscowości Jadwinin, 5 km od centrum Pabianic, 800 m od wjazdu na drogę ekspresową S8. Budynek wybudowany w roku 1995 z cegły białej, dach pokryty papą termozgrzewalną, teren ogrodzony płotem betonowym z dwoma bramami wjazdowymi.
Na parterze o powierzchni użytkowej ok. 297 m.kw znajduje się zakład masarni. Wszystkie pomieszczenia przygotowane są pod względem specjalistycznych wymogów prowadzenia tego typu działalności. Każde z pomieszczeń jest skanalizowane, wyłożone płytkami zabezpieczone drzwiami z blachy kwasoodpornej.
Na pierwszym piętrze o powierzchni użytkowej ok. 196 m.kw znajduje się 5 pomieszczeń, kuchnia oraz łazienka. Pomieszczenia wymagają własnej aranżacji, część jest w stanie surowym, część jest wykończona w stopniu podstawowym.
Ogrzewanie budynku możliwa jest za pomocą pieca na eko-groszek, ciepła woda również z pieca na eko-groszek. Istnieje możliwość podłączenia się do kanalizacji miejskiej. W roku 2020 planowane jest doprowadzenie gazu ziemnego do ulicy. Jedna z działek wchodzących w skład oferty o powierzchni 282 m.kw oddalona jest od zakładu o ok. 250 m.

Na posesji znajduje się również garaż dwu-stanowiskowy z dwiema bramami wjazdowymi o powierzchni użytkowej ok. 35 m.kw.

Media: energia elektryczna, siła, woda miejska, szambo

Cena: 420 000 zł (do negocjacji)
Rata kredytu od 1 842 zł

Bezpłatna, profesjonalna obsługa w zakresie kredytowania. Najlepsze oferty kredytów hipotecznych. Decyzja kredytowa w 3 dni.
Stan prawny uregulowany, dokumenty dotyczące w/w oferty do wglądu.

Kontakt:
Barbara Kolasa
PÓŁNOC Nieruchomości Pabianice
tel: 692 400 228
e-mail: bkolasa@polnoc.pl
Nr licencji osoby odpowiedzialnej zawodowo: 22004
www.polnoc.pl

Zapraszam do oglądania nieruchomości

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa