Kontakt

Jurata - tuż przy deptaku i molo

Jurata, Ratibora zobacz na mapie

3 299 000 PLN

Cena:
3 299 000,00 zł
Powierzchnia:
223,40 m2
Powierzchnia działki:
159,00 m2
Cena za m2:
14 767,23 zł
Rynek:
Wtórny
Liczba pięter:
1
Przeznaczenie (obiekt):
Gastronomiczne
Rodzaj budynku:
Segment
Prąd:
tak
Woda:
1
Id oferty:
1173/3877/OOS
Opis
Fantastycznie położony budynek handlowo usługowy w sercu Juraty tuż obok deptaku i promenady prowadzącej do molo.

Otoczenie lasu i morza gwarantuje świetny klimat i nastrój dla prowadzonego biznesu.

Budynek z 2010 roku wybudowany od podstaw tworzący część większego kompleksu handlowo - usługowego.

Powierzchnia budynku 223,40m2 / kubatura 566m3. Parter oraz piętro ( bez skosów )

Powierzchnia działki 159m2.

Budynek posiada pozwolenie na użytkowanie.

Aktualnie prowadzona jest tam restauracja.

Możliwy również wynajem długoterminowy.


POLECAM !!!


Jesteśmy z Państwem na każdym etapie procesu zakupu nieruchomości począwszy od wyboru oferty i jej prezentacji po finalizację transakcji i przekazanie nieruchomości nowym właścicielom. Pomagamy we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie pomoże sprawdzić zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą propozycję spośród oferty 21 banków i sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji kredytu.

Dodatkowo finansując z nami zakup domu otrzymają Państwo bezpłatnie ubezpieczenie nieruchomości w PZU na okres 12 miesięcy.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń