Kontakt

Dochodowy, bardzo dobrze prosperujący obiekt

Karwia, Kolorowa zobacz na mapie

7 990 000 PLN

Cena:
7 990 000,00 zł
Powierzchnia:
1 428,00 m2
Powierzchnia działki:
1 389,00 m2
Cena za m2:
5 595,24 zł
Rynek:
Wtórny
Liczba pięter:
3
Przeznaczenie (obiekt):
Mieszkalne
Rodzaj budynku:
Dom
Prąd:
tak
Gaz:
tak
Woda:
1
Id oferty:
1183/3877/OOS
Opis
Dochodowy, bardzo dobrze prosperujący obiekt wczasowy w ofercie sprzedaży.

Dlaczego Karwia jest wręcz idealnym miejscem na inwestycję?

Karwia to piękna nadmorska miejscowość letniskowa, będąca w pierwszej dziesiątce pośród wszystkich wypoczynkowych miejsc nad polskim morzem.
Rocznie Karwię odwiedza ponad trzysta tysięcy turystów. Baza noclegowa to około trzysta obiektów, masa atrakcji, pełne zaplecze gastronomiczne oraz rozrywkowe.
Jedną z największych atrakcji Karwi jest piękna, trzykilometrowa piaszczysta plaża, z łagodnym zejściem, którą od tej urokliwej miejscowości oddziela sosnowo-świerkowy las.
W najbliższej okolicy znajdują się m.in. Karwieńskie-Bielawskie Błota, Jastrzębia Góra, czy Zamek w Krokowej. Miejsca te, co roku przyciągają ogromną liczbę odwiedzających.

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu, wyjątkową okazję inwestycyjną "Dom Wczasowy Barbara", umiejscowiony w samym sercu Karwi przy ul. Kolorowej, zaledwie 200 m od plaży, około pięć minut spacerem. Najlepsza lokalizacja w Karwi, odwiedzający bez trudu docierają do miejsca wypoczynku, poszukujący natomiast mogą trafić tu zupełnie przypadkiem przejeżdżając w poszukiwaniu noclegu.
Obiekt położony jest na trzech bezpośrednio przylegających do siebie działkach. Składa się z czterech kondygnacji, dwudziestu dwóch standardowych pokoi oraz trzech apartamentów, wszystkie pokoje posiadają łazienkę. Pomieszczenia są w pełni wyposażone.
Całkowite obłożenie w czasie doby hotelowej wynosi 72 miejsca.
Ostatnia kondygnacja to strych o powierzchni około 150 m2. Właściciel przestrzeń wykorzystuje dla celów pracowniczych oraz w charakterze magazynu.
Całkowita powierzchnia: 1428 m2
Użytkowa powierzchnia: 1018 m2

Do budowy zastosowano pustaki ceramiczne, między którymi (wewnątrz-szczelinówką) znajduje się styropian. Jest to jedno z najlepszych rozwiązań budowlanych jeżeli chodzi o kwestię ocieplania budynków, latem jest chłodno, a zimą ciepło. Ogromnym plusem jest elewacja, która nie wymaga praktycznie odświeżania, wyglądając tym samym cały czas jak nowa. Obiekt ogrzewany jest piecem gazowym, ponadto w sali gościnnej jest kominek z płaszczem wodnym. Dach pokryty został blacho dachówką bardzo dobrej jakości. Okna typu PCV-ekspozycja północna.
Niewątpliwie wielkim atutem inwestycji jest dwupokojowe około 80 m2 mieszkanie, składające się z części jadalnej, wypoczynkowej z kominkiem, oraz sypialni. Przyszły właściciel lub manager zarządzający obiektem będą mogli zamieszkać na miejscu. Mieszkanie bez przeszkód można przekształcić na dodatkowe apartamenty dla Gości.
Dużą zaletą domu wczasowego jest lokal o powierzchni ok. 25 m2, zlokalizowany na parterze z bezpośrednim wejściem od strony ulicy. Pomieszczenie możemy z powodzeniem wykorzystać na prowadzenie dodatkowej działalności usługowej bądź gastronomicznej. Lokal posiada bezpośrednie wejście do kuchni oraz wszystkie niezbędne przyłącza potrzebne do prowadzenie małej gastronomii, czy choćby lodziarni z lodami naturalnymi, których na tę chwilę w Karwi nie znajdziemy. Rozwiązanie to z pewnością przyciągnie dodatkowych klientów, tym samym tworząc dodatkowy przychód. Przed obiektem mamy sporo wolnej przestrzeni do wykorzystania i zaaranżowania na ogródek dla Gości gastronomii.

Dom wczasowy Barbara posiada również pomieszczenie przystosowane, w pełni wyposażone do wykonywania usług rehabilitacyjnych oraz gabinet SPA. Gabinet wyposażony jest m.in. w jednoosobową saunę Infrared, jednak przygotowane zostały przyłącza na większą saunę na trzecim piętrze budynku.
Kolejnym ważnym atutem inwestycji jest zgoda na rozbudowę obiektu aż o 400 m2, której uzyskanie jest niemożliwe w obecnym czasie w Karwi. Planowana rozbudowa zakładała postawienie windy oraz kolejnych pokoi dla Gości.

Niewątpliwie wielką zaletą domu wczasowego (w przypadku Karwi) jest własna przestrzeń parkingowa licząca łącznie aż 24 stanowiska.
W obsadzonym ogrodzie znajdziemy miejsce do zabawy dla najmłodszych gości, boisko do koszykówki, taras dużych rozmiarów oraz zadaszone miejsce wypoczynkowe.

Dom wczasowy Barbara przez wszystkie piękne lata swojej działalności prowadzony jest z sercem, ogromnym zaangażowaniem oraz dbałością o szczegóły.
Właściciel jest pierwszą oraz jedyną osobą prowadzącą to wyjątkowe miejsce.

Polecamy Państwu inwestycję Domu Wczasowego Barbara

Bez prowizji.

794 920 911
Oferta na wyłączność

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń