Kontakt

Obiekt – Kierżno

Kierżno

55 000 PLN

Cena:
55 000,00 zł
Powierzchnia:
141,00 m2
Powierzchnia działki:
600,00 m2
Cena za m2:
390,07 zł
Rynek:
Wtórny
Przeznaczenie (obiekt):
Handlowo/Usługowe
Rodzaj budynku:
Inny
Prąd:
tak
Woda:
1
Id oferty:
1110/3877/OOS
Opis
Północ Nieruchomości oferuje na sprzedaż budynek/obiekt usytuowany na działce o powierzchni 600 m2 w Kierżnie w gm. Nowogrodziec.

Nieruchomość składa się z prostokątnej działki położonej przy drodze asfaltowej zabudowanej murowaną stodołą o powierzchni 141 m2, dla której wydano nierealizowane dotąd pozwolenie na budowę umożliwiające na wykonanie adaptacji na budynek mieszkalny. Dotychczas wykonano przyłącze wodne oraz energetyczne.

Budynek może być wykorzystany jako mieszkalny, magazynowy, produkcyjny etc. W tym momencie jego stan wymaga kapitalnego remontu i własnej aranżacji. Wewnątrz budynku znajdują się dwie części - mniejsza z osobnym wejściem oraz druga wysoka ze schodami, które prowadzą do pomieszczeń nad sklepieniami. Jest to miejsce idealne do prowadzenia działalności gospodarczej, usług lub też produkcji.

Zapraszamy do kontaktu!
Wojciech Kuźnik, tel. 883 356 478


Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń