Kontakt

Hotel u podnóża Karkonoszy!

Miłków zobacz na mapie

1 800 000 PLN

Cena:
1 800 000,00 zł
Powierzchnia:
900,00 m2
Powierzchnia działki:
2 000,00 m2
Cena za m2:
2 000,00 zł
Rynek:
Wtórny
Przeznaczenie (obiekt):
Handlowo/Usługowe
Rodzaj budynku:
Hotel
Id oferty:
1196/3877/OOS
Opis
Hotel wraz z restauracją w centrum Miłkowa koło Karpacza. Czterokondygnacyjny budynek, na który składa się: stylowa restauracja i 2 pokojowe mieszkanie dla właściciela na parterze. Natomiast na pierwszym pietrze osiem komfortowo wyposażonych pokoi gościnnych z łazienkami, TV, telefonem, internetem oraz taras; na drugim piętrze siedem pokoi gościnnych, a na poddaszu sala konferencyjna (do wykończenia).
Budynek w całości podpiwniczony. W piwnicy przygotowane dwa pomieszczenia na jakuzzi, jedno na saunę, jedno na salę fitness plus szatnia, oraz pokój mieszkalny, suszarnia i pomieszczenie gospodarcze.
Ogrzewanie centralne gazowe. Dodatkowo ogrzewanie kominkowe - kominek z płaszczem wodnym.
Budynek posiada nową elewację i ocieplony styropianem grafitowym o grubości 15 cm, dach pokryty dachówką ceramiczną, okna PCV

Cena do negocjacji. W cenie wyposażenie pokoi, restauracji, kuchni i łazienek, meble, sprzęt AGD, RTV i żyrandole !!!
Można nabyć nieruchomość bez wyposażenia w niższej cenie. Szczegóły na prezentacji nieruchomości.
 

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń