Kontakt

Obiekt – Nowogrodziec, ul. Bolesława Chrobrego

Nowogrodziec, ul. Bolesława Chrobrego zobacz na mapie

2 000 PLN

Cena:
2 000,00 zł
Powierzchnia:
200,00 m2
Powierzchnia działki:
400,00 m2
Cena za m2:
10,00 zł
Rynek:
Wtórny
Przeznaczenie (obiekt):
Handlowo/Usługowe
Id oferty:
146/3877/OOW
Opis
Hala z 2014r. o pow. 200 m2 położona w Nowogrodźcu, przy drodze łączącej Nowogrodziec z Lubaniem Śl.
Hala o wys. 4m, wybudowana z pustaka ceramicznego,ocieplona z zewnątrz styropianem,okna plastikowe,posadzka betonowa szlifowana,brama wjazdowa szer. 4,5m i wys. 3,5m. Idealnie nadaje się pod usługi,na prowadzenie drobnej produkcji,magazyn,hurtownie. Teren utwardzony, przed halą miejsca parkingowe. Najemca będzie miał możliwość korzystania z tańszej energii elektrycznej. Warunki do uzgodnienia.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń