Kontakt

Pałac Radoszewnica

Radoszewnica

6 000 000 PLN

Cena:
6 000 000,00 zł
Powierzchnia:
931,50 m2
Powierzchnia działki:
62 912,00 m2
Cena za m2:
6 441,22 zł
Rynek:
Wtórny
Liczba pięter:
2
Przeznaczenie (obiekt):
Handlowo/Usługowe
Rodzaj budynku:
Pałac
Prąd:
tak
Woda:
1
Id oferty:
1146/3877/OOS
Opis
Doskonała oferta dla pomysłowego inwestora. Pałac przystosowany do funkcji hotelowej, gastronomicznej, rekreacyjnej jak również rezydencji prywatnej.
Znudził Ci się Twój dom? Szukasz czegoś oryginalnego ? Może pora zamieszkać w pałacu ?
Oferuje Państwu do sprzedaży wyjątkowy, piękny pałac położony w miejscowości Radoszewnica (ok.50 km od Częstochowy). To doskonała inwestycja pod restauracje, hotel, SPA, centrum konferencyjne, dom wypoczynkowy itp., ale również wspaniałe miejsce do zamieszkania.
Pałac z końca XVI wieku, na początku XXI wieku była przeprowadzona obudowa i rozbudowa wraz z modernizacją. Jego bogata historia może być nadal kontynuowana (pisana) przez Ciebie i Twoją rodzinę.
Pałac o powierzchni użytkowa 930 m2, położony na dużej działce o powierzchni 6,3 ha. Większa część działki to piękny park ze starodrzewem, działka graniczy bezpośrednio z rzeką Pilicą co dodaje jej uroku oraz nadaje unikatowy charakter. W pobliżu rzeki znajdują się dodatkowo dwa stawy.
Wejście główne to charakterystyczny portal z czterema kolumnami. Od strony ogrodu jest duży taras również z pięknymi kolumnami, tworzącymi wspaniały klimat. Na parterze znajduje się hol, sale bankietowe, biblioteka, kuchnia (przystosowana do przygotowywania imprez), 4 sypialnie z łazienkami, dwie ubikacje. Szerokie drewniane schody poprowadzą nas na piętro prawego skrzydła, gdzie znajduje się 7 sypialni z łazienkami, w tym 2 iście „królewskie”. W drugim skrzydle są dwa duże apartamenty. Poddasze składa się jednego bardzo dużego, przestronnego pokoju i dwóch mniejszych. Piwnicy z pięknymi sklepieniami może nam posłużyć jako piwniczka na wino, lub barek.
Całość została wykończona najwyższej klasy materiałami i wyposażona w barokowe meble.
Na działce jest studnia głębinowa, oraz ekologiczne szambo, a całość posiada wszelkie niezbędne media: prąd, wodę, siłę, Internet. Obiekt ogrzewany jest własną niskoemisyjną, ekologiczną kotłownią, posiada również kominek.
Bardzo dobry całoroczny dojazd do nieruchomości drogą asfaltową.
Aktualnie w pałacu organizowane są wesela i inne przyjęcia okolicznościowe.

Największym atutem prezentowanej nieruchomości jest poza historią jej doskonała lokalizacja między doliną rzeki Pilicy a malowniczym kompleksem leśnym (Rezerwat Przyrody „Borek”, chroniony kompleks leśny o urozmaiconych wielogatunkowych drzewostanach, posiadających cechy zespołów naturalnych), oraz doliną rzeki Pilicy.

Oferta jest bardzo atrakcyjna dla pomysłowych inwestorów, którzy wykorzystają potencjał tego miejsca.
Jeśli masz pytania zapraszam do kontaktu.
Bezpieczeństwo transakcji chronione polisą OC.
Jesteśmy z Państwem od prezentacji do przekazania nieruchomości. Przygotujemy dokumenty do zakupu, a nasz ekspert finansowy zapewnia bezpłatną, profesjonalną obsługę w zakresie kredytowania.
Dariusz Mońka tel. 533 390 640
Numer licencji: 24152
PÓŁNOC Nieruchomości

Opis oferty sporządzono na podstawie informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać uaktualnieniu.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń