Kontakt

Kamienica 5 pięter centrum - idealna Inwestycja !

Centrum, ul. 1 Maja zobacz na mapie

2 750 000 PLN

Cena:
2 750 000,00 zł
Powierzchnia:
2 041,50 m2
Powierzchnia działki:
1 836,00 m2
Cena za m2:
1 347,05 zł
Rynek:
Wtórny
Liczba pięter:
5
Przeznaczenie (obiekt):
Handlowo/Usługowe
Rodzaj budynku:
Dom wielolokalowy
Prąd:
tak
Gaz:
tak
Woda:
1
Id oferty:
988/3877/OOS
Opis
Dla Inwestora oferujemy kamienicę 5 kondygnacyjną po kapitalnym remoncie idealną pod adaptację np; na hostel, motel lub dom spokojnej starości w ścisłym centrum Siemianowic Śląskich.

Przeznaczenie nieruchomości wg miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego na cele użyteczności publicznej i działalność usługowo-handlową oraz jest możliwość bezproblemowego zmiany przeznaczenia na cele mieszkaniowe.

Opis nieruchomości :
- Kamienica po remoncie z ładnej cegły klinkierowej (bez Najemców)

- na parterze znajdują się po adaptacji gotowe 4 pomieszczenia pod działalność handlowo-usługową np sklepy, punkty usługowe

- 3 wejścia do kamienicy w tym 2 bezpośrednio od głównej ulicy 1 Maja

- powierzchnia użytkowa kamienicy 2041,5 m2 z pomieszczeniami na każdym piętrze o powierzchni 15m,25m,30m oraz po 2 łazienki na piętrze

- na każdym piętrze po obydwóch stronach korytarza znajduje się po 5 pomieszczeń oraz osobne wc

- piwnice do adaptacji na magazyny lub pomieszczenia socjalne podobnie jak poddasze

- powierzchnia działki 1836 mkw z dużym parkingiem ok. 1200 m2 z 9 murowanymi garażami i budynkiem gospodarczym z tyłu kamienicy.

Infrastruktura techniczna:
- ogrzewanie miejskie z P.E.C. z własnym wymiennikiem i nową instalacją
- sieć kanalizacyjna i wodociągowa miejska nowa
- instalacja elektryczna nowa (miedź) z rozdzielnią licznikową
- sieć gazowa w obrębie działki
- instalacja telefoniczna w budynku ( TP lub Netia)

Idealna lokalizacja nieruchomości : centrum miasta obok szpitala miejskiego nr 2 i niedaleko sławnego szpitala "oparzeniowego" oraz nowego centrum medycznego "Nefrolux" z bezpośrednim dostępem do komunikacji miejskiej co zapewnia duży ruch przechodniów oraz łatwy dojazd do kamienicy.

Zapraszamy do kontaktu i prezentacji
tel: 501 728 867
lub 504 756 081
e-mail: mkubulus@polnoc.pl


Bezpieczeństwo transakcji chronione polisą OC.
Współpracujemy z rzeczoznawcami majątkowymi , doradcami kredytowymi i towarzystwami ubezpieczeniowymi -
Kupując u nas otrzymasz duże rabaty na opłaty notarialne, uzyskasz kredyt na atrakcyjnych warunkach i tanio ubezpieczysz nieruchomość.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń