Kontakt

Kamienica w CENTRUM Skawiny inwestycyjna

Skawina zobacz na mapie

1 290 000 PLN

Cena:
1 290 000,00 zł
Powierzchnia:
260,00 m2
Powierzchnia działki:
170,00 m2
Cena za m2:
4 961,54 zł
Rynek:
Wtórny
Liczba pięter:
2
Przeznaczenie (obiekt):
Handlowo/Usługowe
Rodzaj budynku:
Kamienica
Prąd:
tak
Gaz:
tak
Woda:
1
Id oferty:
1188/3877/OOS
Opis
Kamienica w centrum Skawiny niedaleko rynku o ogromnych możliwościach!

Operat szacunkowy na ponad 1.450.000 zł !!!

Możliwa zamiana na dom lub działkę.CO SPRZEDAJEMY?
Kamienica składająca się z 4 kondygnacji z możliwością nadbudowy o kolejną znajduje się na działce o powierzchni około 170 m2 z dostępem do drogi z dwóch stron! Powierzchnia całkowita to ponad 250 m2, dodatkowo można podnieść jedno piętro uzyskując kolejne ponad 50 m2 lub/i zabudować taras 40 m2.GDZIE ZNAJDUJE SIĘ KAMIENICA?
Kamienica znajduje się przy ruchliwej ulicy (ruch pieszy i samochodowy) niedaleko rynku w miejscowości Skawina, gmina Skawina, powiat krakowski. Jest to najlepsza lokalizacja w Skawinie (potwierdzona według operatu szacunkowego). JAKIE JEST PRZEZNACZENIE?
W planie zagospodarowania przestrzennego jest oznaczona symbolem "MWU" – tereny zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej i usług.JAKI JEST STANDARD?
Stan techniczny zabudowań jest zadowalający, nie stwierdzono uszkodzeń konstrukcji. Mogą występować niewielkie uszkodzenia elementów, drobne usterki nie mające wpływu na bezpieczeństwo, użytkowania obiektu (potwierdzone operatem szacunkowym). ILE POSIADA POMIESZCZEŃ?
W kamienicy znajdziemy ponad 10 pomieszczeń. Na parterze są dwa wydzielone lokale handlowo-usługowe o łącznej powierzchni całkowitej około 100 m2, pierwsze piętro i drugie to powierzchnia biurowa około 120 m2, a w przyziemiu kolejne ok 40 m2. Na piętrze znajdziemy odnowiony taras o powierzchni około 40 m2.CZY SĄ UDOGODNIENIA?
Do poszczególnych lokali są osobne wejścia, do kamienicy jest dojazd z dwóch stron. CZY OBIEKT POSIADA GARAŻ/MIEJSCE PARKINGOWE?
Przed budynkiem są miejsca parkingowe, a z drugiej strony podjazd dla dostawców. CO ZNAJDUJE SIĘ W NAJBLIŻSZYM OTOCZENIU?
W najbliższym otoczeniu znajduje się Rynek w Skawinie, placówki bankowe, lokale handlowo-usługowe, przedszkole, apteka, zabudowa mieszkaniowa, a nawet komisariat policji. CZY SĄ DODATKOWE ZALETY?   
Możliwość dowolnej aranżacji kamienicy jest ogromną zaletą, ograniczać może jedynie wyobraźnia. Wnętrze można odmalować i dostosować pod najemców/mieszkańców lub zrobić remont i zmienić układ lokali pomieszczeń, a nawet można znacząco rozbudować kamienicę! CZY DOSTANĘ RABAT?   
Z myślą o wszystkich Klientach Biura Nieruchomości PÓŁNOC przygotowaliśmy specjalną ofertę 10% całodziennego rabatu na zakupy w sklepie Leroy Merlin.ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ OSOBIŚCIE!   

Zapraszam na prezentację po wcześniejszym umówieniu.


Przekonaj się na własne oczy - umów spotkanie.Szukasz innej nieruchomości? Zobacz nasze pozostałe oferty!

Masz nieruchomość na sprzedaż? Sprzedaj ją korzystnie z nami!Oferujemy BEZPŁATNĄ pomoc przy uzyskaniu finansowania na zakup nieruchomości.

Zapewniamy bezpieczeństwo transakcji potwierdzone UBEZPIECZENIEM pośrednika w obrocie nieruchomościami.Zapraszam na prezentację.

Robert Pachel
Doradca ds. nieruchomości
tel. 500-200-767

rpachel@polnoc.pl
PÓŁNOC Nieruchomości Kraków

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń