Kontakt

Idealne pod hotel lub dom opieki, w pobliżu S-8

Sokolniki, Wrocławska zobacz na mapie

4 000 000 PLN

Cena:
4 000 000,00 zł
Powierzchnia:
923,85 m2
Powierzchnia działki:
3,35 m2
Cena za m2:
4 329,71 zł
Rynek:
Wtórny
Liczba pięter:
1
Przeznaczenie (obiekt):
Handlowo/Usługowe
Rodzaj budynku:
Pałac
Prąd:
tak
Gaz:
tak
Woda:
1
Id oferty:
993/3877/OOS
Opis
Inwestycja: pałac
Rodzaj transakcji: sprzedaż
Lokalizacja: Sokolniki koło Walichnowy
Powierzchnia użytkowa : 923,85 m.kw , działka: 3,35 ha
Stan techniczny: bardzo dobry
Media: energia elektryczna, woda, c.o gazowe, kanalizacja, alarm, monitoring
Garaż : nie
Stan prawny: własność

Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze.
Wirtualny spacer, obejrzyj koniecznie.

Opis: Sprzedam zabytkowy pałac typu dworkowego z końca z XIX wieku po generalnym remoncie w 2000 r usytuowany w Sokolnikach przy trasie Warszawa - Wieruszów, 4 km od S-8 i 22 km od Wielunia na działce 3,35 ha w otoczeniu zieleni. Obiekt o powierzchni użytkowej 923,85 m.kw jest budynkiem parterowym , częściowo podpiwniczonym z poddaszem użytkowym przystosowany pod hotel, w tym 12 pokoi z łazienką (na 34 osoby)oraz apartament 100 m.kw, duża część gastronomiczna ( 2 sale restauracyjne, drink bar, 3 sale piwiarniane, sala gier, kuchnia, wc, pomieszczenie gospodarcze) Na terenie znajduje się budynek gospodarczy z gotowym projektem budowlanym i zgodą konserwatora zabytków na rozbudowę hotelu ( z częścią rekreacyjną i infrastrukturą )o kolejne 34 pokoje, o łącznej powierzchni użytkowej 2600 m.kw.
Pałac otoczony parkiem wiejskim z zabytkowym drzewostanem.
Stan techniczny pałacu bardzo dobry, zaś budynek gospodarczy do generalnego remontu lub rozbudowy. Konstrukcja budynku: fundamenty z cegły pełnej na zaprawie cementowo-wapiennej, ściany zewnętrzne z cegły pełnej gr 74 cm, ściany wew gr.25 cm, stropy nad parterem typu Kleina, na poddaszu strop drewniany belkowy. Dachówka ceramiczna karpiówka. Teren ogrodzony, nawadnianie automatyczne, 2 bramy wjazdowe. Ogrzewanie gazowe ( z własnej butli ) na parterze podłogowe, na poddaszu grzejniki. Okna drewniane.
Idealne miejsce na hotel, imprezy, szkolenia jak i dom opieki.
Pałac wpisany do rejestru zabytków.

Cena: 4 000 000 zł + vat (do negocjacji )
Rata kredytu od 17 540 zł

Bezpłatna, profesjonalna obsługa w zakresie kredytowania. Najlepsze oferty kredytów firmowych.

Kontakt:
Agnieszka Renner
Północ Nieruchomości Wrocław II
tel: 602 459 354
e-mail: arenner@polnoc.pl
Nr licencji: 22004

Więcej ofert na www.polnoc.pl
Zapraszam do oglądania nieruchomości
Stan prawny uregulowany, dokumenty dotyczące w/w oferty do wglądu.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa