Kontakt

Pałac Bromirskich w Staroźrebach na Sprzedaż

Staroźreby, ul. Płocka zobacz na mapie

1 850 000 PLN

Cena:
1 850 000,00 zł
Powierzchnia:
1 050,00 m2
Powierzchnia działki:
90 100,00 m2
Cena za m2:
1 761,90 zł
Rynek:
Wtórny
Liczba pięter:
2
Przeznaczenie (obiekt):
Mieszkalne
Rodzaj budynku:
Pałac
Id oferty:
1277/3877/OOS
Opis
Pałac Bromirskich w Staroźrebach na Mazowszu, 23 km od Płocka, przy drodze 567 Płock - Góra na sprzedaż tylko w Biurze Nieruchomości Północ w Końskich.
Z ogromną przyjemnością zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą najnowszą ofertą sprzedaży nieruchomości, tym razem jest to zupełnie inna nieruchomość. Zabytkowy Pałac powstały w XVIII w. 
Majątek w XVI w. należał do biskupa chełmskiego Wojciecha Staroźrebskiego, który postawił tu swoją rezydencję. Zachowały się po niej sklepione piwnice wykorzystywane do dziś. W obecnym kształcie pałac ufundowali Onufry i Ludwika Bromirscy i to właśnie ich herby wiszą nad wejściem. Staroźreby oraz okoliczne włości posiadali do 1875 r. potem pałac przechodził z rąk do rąk, miedzy innymi Tytusa Dębowskiego, Stanisława Góreckiego, Stadnickich i przed wojną Kamkowskich. Po wojnie pałac wyremontowano i urządzono w nim szkołę średnią z internatem. We wnętrzach zachowały się resztki dekoracji ściennych, w tym malowideł które wykonał w latach 1891-1902 Władysław Bończa-Rutkowski.
Tym co najmocniej działa na wyobraźnie jest samo otoczenie rezydencji. Porośnięte trzcinami stawy, widokowe polany, a tak że sporo starodrzewu różnych gatunków. Można tam odnaleźć aleje grabowe czy kilkuset letnią topolę na granicy parku. W śród starych drzew znajduje się drewniany pawilon pochodzący z połowy XIX w. Na teren parku wchodzimy neogotycką bramą. Zespół pałacowo parkowy wpisany jest do rejestru zabytków. Nakłady jakie potrzebne są do doprowadzenia obiektu do pełnej użyteczności można uzyskać z dofinansowania konserwatora zabytków. Oferta nasza kierowana jest przede wszystkim do inwestorów mających pomysł na zagospodarowanie tego przepięknego pałacu i terenu wokół, powierzchnia parku wynosi 9,01 Ha. Czekamy na Państwa propozycje cenowe. Jeżeli zainteresuje Państwa Historia tego miejsca, zapraszamy na strony internetowe, wystarczy wpisać w przeglądarkę "Pałac Bromirskich w Staroźrebach". My z ogromna przyjemnością zapraszamy na prezentację, a jeszcze chętniej zobaczymy pałac w całej jego świetności, kiedy znaleziony przez nas nabywca doprowadzi go do pełnej użyteczności. Wszystkich szczegółowych informacji udzielimy pod numerami telefonów 793-333-332     533-213-433    . Podana cena podlega negocjacji.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń