Kontakt

Obiekt – Sztum, ul. Żeromskiego

Sztum, ul. Żeromskiego zobacz na mapie

1 800 000 PLN

Cena:
1 800 000,00 zł
Powierzchnia:
880,00 m2
Powierzchnia działki:
4 661,00 m2
Cena za m2:
2 045,45 zł
Rynek:
Wtórny
Przeznaczenie (obiekt):
Handlowo/Usługowe
Rodzaj budynku:
Magazynowo-biurowy
Id oferty:
1387/3877/OOS
Opis
NA SPRZEDAŻ WOLNOSTOJĄCY BUDYNEK Z PRZEZNACZENIEM POD PROWADZENIE DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ. BUDYNEK O POWIERZCHNI 880M2, ZNAJDUJE SIĘ NA DZIAŁCE O ŁĄCZNEJ POWIERZCHNI 4661M2. 
Dotychczasowe przeznaczenie: zakład usługowy, rok powstania 1968. 
W budynku znajdują się pomieszczenia idealne pod produkcję, magazynowe, pomieszczenia biurowe, gospodarcze, socjalne, toalety, łazienki/szatnie oraz kuchnia. 

LOKALIZACJA:
Budynek mieści się przy ulicy Żeromskiego w Sztumie. 

Serdecznie polecam oraz zapraszam na prezentację!
Rafał Welenc 
+48 534 748 403

Jesteśmy z Państwem na każdym etapie procesu zakupu nieruchomości począwszy od wyboru oferty i jej prezentacji po finalizację transakcji i przekazanie nieruchomości nowym właścicielom. Pomagamy we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie pomoże sprawdzić zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą propozycję spośród oferty banków i sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji kredytu.


Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń