Kontakt

Obiekt – Szydłowiec, ul. Tadeusza Kościuszki

Szydłowiec, ul. Tadeusza Kościuszki zobacz na mapie

4 700 000 PLN.

Cena:
4 700 000,00 zł
Powierzchnia:
3 100,00 m2
Cena za m2:
1 516,13 zł
Rynek:
Wtórny
Przeznaczenie (obiekt):
Handlowo/Usługowe
Id oferty:
835/3877/OOS
Opis
Super oferta cenowa, ten obiekt może być Twój!!!

Biuro Nieruchomości Pólnoc w Końskich z ogromną przyjemnością prezentuje Państwu ofertę sprzedaży obiektu " Hotel Iguś" wraz ze stacja firmową paliw Bp w Szydłowcu przy ulicy Kościuszki .Obiekt usytuowany jest przy trasie Radom - Szydłowiec oraz w odległości 40m od osi jezdni z trasą ekspresową Warszawa - Kraków, zapewnione są zjazdy z dwóch węzłów- węzeł Szydłowiec Centrum w odległości 500m od obiektu oraz węzeł Chustki w odległości 2000m od obiektu. Na wyżej wymienione zjazdy opracowany jest projekt zatwierdzony przez Generalną dyrekcję dróg i autostrad Warszawa, obiekt posiada równiez profesjonalne znaki drogowe informujące podróżnych o zjeździe. Opracowany jest również plan wstępny na rozbudowę firmy w sąsiedztwie obecnego obiektu. Cała dokumentacja oraz pozwolenia dla zainteresowanych do wglądu po uprzednim umówieniu się na prezentację obiektu. Działalność obiektu została zawieszona ze względu na zamknięcie na okres jednego roku przez Generalną Dyrekcję Dróg i Autostrad starego korytarza drogo S7, na dzien dzisiejszy ruch zostal przywrocony. Komfortowy budynek pełniący rolę hotelu i restauracji czynnej całą dobę z piękną salą bankietową na wesela, konferencje, szkolenia, druga sala na mniejsze imprezy okolicznościowe ( chrzciny, komunie, osiemnastki itd). Sale są klimatyzowane, widne, przestronne. Na piętrze hotelu znajdują się pokoje, jedno, dwu, trzy, czteroosobowe. W sumie obiekt dysponuje 41 pokojami w tym dwanaście do częściowego wykończenia. Na chwilę obecna hotel gwarantuje noclegi dla 65 osób. W pełni wyposażona , nowoczesna kuchnia załogą W piwnicach obiektu znajduje się niewykończona sala z możliwością zaadoptowania na spa bądź na inną działalność według pomysłu nabywcy . Na zewnątrz znajduje się piękny, pełen zieleni ogródek letni z grillem. Kolejnym elementem składowym naszej oferty jest i stacja paliw Bp, wyposażona w trzy stanowiska do tankowania, spełniająca wszystkie wymogi Unii Europejskiej. Dużą wartość ma myjnia dwukerszerowa do obsługi samochodów osobowych, autokarów oraz tirów, obok myjni znajduje się pomieszczenie do zaadoptowania na stację diagnostyczną oraz pomieszczenia do prowadzenia serwisu samochodowego. Cały obiekt położony jest na działce o powierzchni 1,34 ha będącej w użytkowaniu wieczystym. Z ogromną przyjemnością zapraszamy Państwa na prezentację i zachęcamy do kupna. Do zobaczenia w Szydłowcu. Zapraszamy wszystkich, którzy nie boją się wyzwań i przywrócą życie w obiekcie. Naprawdę warto.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń