Kontakt

Ośrodek rehabilitacyjny. Tworkowice n/rzeką Nurzec

Tworkowice zobacz na mapie

3 500 000 PLN

Cena:
3 500 000,00 zł
Powierzchnia:
4 643,00 m2
Powierzchnia działki:
2,24 m2
Cena za m2:
777,78 zł
Rynek:
Pierwotny
Liczba pięter:
2
Przeznaczenie (obiekt):
Medyczne
Rodzaj budynku:
Inny
Prąd:
tak
Id oferty:
1286/3877/OOS
Opis
Przedmiotem oferty jest niedokończona budowa ośrodka rehabilitacji w miejscowości Tworkowice, gmina Ciechanowiec, powiat wysokomazowiecki. 

Budynek wzniesiony w technologii murowanej, częściowo podpiwniczony, o trzech kondygnacjach naziemnych w stanie surowym zamkniętym.

Zgodnie założeniami projektu, obiekt przewidziany na pobyt 98 osób. Ponadto w budynku zostały zaplanowane pomieszczenia pomocnicze t.j. magazyny, pokoje służbowe i pomieszczenia techniczne. 

Parametry techniczne budynku:
- powierzchnia zabudowy - 2265 m2
- powierzchnia użytkowa  - 3560,6 m2
- powierzchnia całkowita - 4643,4 m2
- ilość miejsc noclegowych - 98

Powierzchnia działki  2,2453 ha. Dojazd na nieruchomość od strony drogi powiatowej. 

Media - energia elektryczna oraz wodociąg miejski. 

Nieruchomość położona na obszarze objętym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę usługową - tereny usług turystycznych i wypoczynku z dopuszczeniem funkcji z zakresu ochrony zdrowia. 

Wieś Tworkowice położona jest w zachodniej części gminy Ciechanowiec bezpośrednio graniczy z rzeką Nurzec, będącą prawym dopływem Bugu. Wieś posiada status sołectwa i jest zamieszkiwana przez ok. 200 osób. Pięć kilometr dalej położony jest Ciechanowiec - miasto liczące ok 5 tys. mieszkańców, leżacy na trasie turystycznej Warszawa - Białowieża. 


Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń