Kontakt

– Radzyń, ul. Babie Lato

Radzyń, ul. Babie Lato zobacz na mapie

0 PLN.

Opis
Życie w pobliżu natury, bliskość jezior, soczysta zieleń otaczających lasów, śpiew ptaków.... Wydaje Ci się to niemożliwe?? - A jednak !!!!! W okolicach Sławy powstaje jedyne, niepowtarzalne, osiedle domów z własną elektrownią na dachu w zachodniej Polsce. Dodatkowym jego atutem będzie utworzenie punktu doładowania samochodów elektrycznych oraz cześć wspólna osiedla, z komunalnym piecem chlebowym, wędzarnią i suszarnią oraz punktami usługowo-spożywczymi i aptecznymi. Opisywane osiedle domów leży w pobliżu jednego z 6 jezior - Jeziora Sławskiego, uznanego jako Perła Ziemi Lubuskiej. Jego pow. liczy 817 h. i skupia wokół siebie wiele atrakcji tego regionu. Bogactwo flory i fauny oraz atrakcje turystyczne tej okolicy pozwalają na różnorodne formy spędzania czasu i wypoczynku dla całej rodziny. Czyste powietrze i bliskość natury, która otacza osiedle daje gwarancję wspaniałego wypoczynku i codziennego relaksu po pracy. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Dostępność szlaków rowerowych, kajakowych, konnych czy pieszych zaspokoi potrzeby każdego wymagającego człowieka. Piękna panorama jeziora, duża plaża, wypożyczalnie sprzętu wodnego z pewnością zwrócą uwagę naszych milusińskich. Otaczające lasy sosnowe tworzą swoisty mikroklimat dla każdego. Raj dla grzybiarzy i amatorów nordic walking. Woda i las to nie jedyna atrakcja tego regionu. W okolicach Sławy żyją różne gatunki ptaków drapieżnych. Międzynarodowa Organizacja Ornitologiczna uznała to Pojezierze Sławskie jako ostoję ptactwa o randze europejskiej. OSIEDLE: Docelowo wybudowanych zostanie tu 22 domów jednorodzinnych, 30 domów w zabudowie bliźniaczej oraz 33 lokali mieszkalnych. Każdy dom będzie posiadał własną elektrownię na dachu, dzięki instalacji fotowoltaicznej, która zapewni jego całoroczne ogrzewanie oraz ciepłą wodę. Iwestycja zostanie realizowana następującymi etapami: - I etap obejmuje budowę 4 domów jednorodzinnym dwulokalowych ( tzw.: bliżniaki) oraz dom wolnostojący -II etap - budowę budynku wielorodzinnego -III etap budowa pozostałych nieruchomości Do nieruchomości w najbliższej przyszłości zostanie doprowadzona ścieżka rowerowo-piesza, która ułatwi dojazd do osiedla.
Droga do Sławy – Mamy kolejne dobre wieści dla mieszkańców naszej gminy! (slawa.pl)
Pierwszy etap budowy obejmuje 4 domy z zastosowaniem fotowoltaiki został już rozpoczęty. Inwestycją objęty jest ponad 7 hektarowy obszar zlokalizowany wokół sosnowego lasu, w niewielkiej odległości Jeziora Sławskiego. Wysoki standard wykonania i zastosowane odpowiednie rozwiązania technologiczne gwarantują niskie koszty utrzymania domów. Oferujemy do sprzedaży nieruchomości wchodzące w skład osiedla tj.: działki budowlane, domy wolnostojące oraz bliżniaki wchodzące w skład pierwszego w okolicy, ekologicznego osiedla usytuowanego w miejscowości Radzyń , na obrzeżach miasta Sławy. Nowe, wolnostojące domy oraz mieszkania w budynku dwulokalowym ( tzw. bliźniaki) z tarasem i terenem zielonym, garażem z dostępem do pełnej infrastruktry dostępne są w sprzedaży już od miesiąca maja 2021 r. Oferujemy do sprzedaży planowane nieruchomości, które powstają na osiedlu Szanowany Dom w miejscowości Radzyń, przy ul. Babie Lato, w miejscowości rekreacyjnej ,"zielonej "będącej sypialnią miasta Wrocławia, Poznania oraz osób przyjeżdzających zza zachodniej granicy . W ramach inwestycji powstanie również budynek wielorodzinny, z pełnym zapleczem usługowo-handlowym . Dodatkowo na terenie osiedla dostępne będzie miejsce do ładowania samochodów elektrycznych. Całość stanowić będzie bezpieczne, zamknięte i integrowane osiedle, znajdujące się na skraju lasu, w sąsiedztwie jezior i piękna otaczającej przyrody. Wewnętrzna ulica dostępna będzie tylko dla właścicieli samochodów osobowych. Powierzchnia domów liczy sobie od 86 mkw do 182 mkw, i sprzedawane będą w standardzie deweloperskim. Nieruchomości będą posadowionione na działkach o powierzchni od 400 mkw do 1268 mkw Nieruchomości będą dostępne w stanie deweloperskim - ZALETY : - własna elektrownia na dachu, - niskie koszty utrzymania - brak czynszu, - unikalny system ogrzewania, - garaż i własny ogródek, - czyste powietrze - lokalizacja wśród lasów i jezior, - każdy dom z doładowaniem aut elektrycznych, - 0% prowizji od kupującego, - kupujący nie płaci podatku PCC - 2% ( podatek od wzbogacenia). Do miejscowości prowadzi droga wojewódzka oznaczona numerem 278, 315. Wrocław jest oddalony o 130 km, Frankfurt 140 km, Gorlitz 155 km, Poznań 105 km, Leszno- 45km.. 

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń