Kontakt

W DNIU 5 MAJA 2021 ROKU ODBYŁO SIĘ UROCZYSTE OTWARCIE KOLEJNEGO ODDZIAŁU W WOJEWÓDZTWIE MAZOWIECKIM – PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI WARSZAWA GIEŁDOWA.

Na zaproszenie od Właściciela oddziału Mateusza Wronko odpowiedzieli, z ramienia centrali Prezes Zarządu – Andrzej Jakliński oraz Manager ds. rozwoju sieci i marketingu – Rafał Wojdyła.

O tym dlaczego zdecydował się podjąć tak ważną decyzję i otworzyć własny oddział, opowiada Mateusz Wronko – właściciel powstającego biura PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI w Warszawie przy ul. Giełdowej 4D lok.4.

Dlaczego zdecydowałeś się na własny biznes w branży nieruchomości?

W branży pracuję od ponad 7 lat, zawsze chciałem mieć swój biznes, swoje biuro. Pracę, którą wykonuję zawsze traktuję bardzo poważnie, w końcu nastał ten moment w moim życiu, aby otworzyć swój oddział.

Co skłoniło Cię do przystąpienia do sieci Północ Nieruchomości?

Do przystąpienia do sieci skłoniła mnie siła marki i jej rozpoznawalność na Polskim rynku. Północ Nieruchomości oferuje szereg dostępnych szkoleń dla właścicieli, jak i doradców ds. nieruchomości, co przy nowo otwartym oddziale jest kluczowe. Istotne również było to, że otrzymałem i nadal otrzymuje ogromne wsparcie z ramienia Centrali.

Za nami oficjalne otwarcie biura. Jakie kolejne wyzwania stoją przed Twoim oddziałem?

Będziemy chcieli nawiązać stałą współpracę z deweloperami oraz ciągle powiększać swoją bazę o nowe oferty mieszkań dla naszych klientów. Stawiamy na wysoką jakość naszych usług oraz profesjonalną obsługę dla naszych przyszłych klientów.

Skąd pomysł na lokalizację oddziału? Czy uważasz, że wybrana lokalizacja biura pomoże Ci odnieść sukces?

Jest to najlepiej rozwijająca się biznesowa część miasta. Wybrana przeze mnie lokalizacja biura, daje mi prestiż i łatwość komunikacji z klientami.

Jak wygląda warszawski rynek nieruchomości premium? Czy Twoim zdaniem inwestowanie w ekskluzywne nieruchomości w Warszawie jest równie opłacalne, jak w innych europejskich stolicach?

Tak, oczywiście. Nieruchomości premium to swego rodzaju nisza na rynku. Węższy krąg nabywców, bardziej wymagających klientów. W mojej ocenie, kluczem do sukcesu są umiejętności i profesjonalizm w relacji z klientami.

Ile osób obecnie tworzy Twój zespół?

Aktualnie zespół liczy dziewięciu doradców łącznie ze mną. Dodatkowo, zespół tworzy dwóch rzeczoznawców majątkowych, mecenas do obsługi prawnej i eksperci kredytowi. Zespół trwale się rozwija.

Jakie cechy są kluczowe w pracy agenta nieruchomości?

W pracy agenta cenię najbardziej jego zaangażowanie i wiedzę, stawiam również na rzetelną pracę. Każda osoba, która zaczyna współpracę z nami jest przeszkolona w zakresie sprzedaży nieruchomości oraz etyki w biznesie. Stawiam na długofalową współpracę z doradcą ds. nieruchomości.

Pandemia COViD-19 odcisnęła piętno również na rynku nieruchomości. Jak oceniasz sytuację w branży w Polsce, a szczególnie w Warszawie?

Warszawski rynek nieruchomości jest aktywny i nadal chłonny. W ostatnich miesiącach popyt jest większy niż podaż, nieruchomości sprzedają się dynamicznie. Ważną kwestią jest dobre przygotowanie oferty i profesjonalna obsługa klienta. Widzę wzmożone zainteresowanie gruntami oraz migrację części ludzi na obrzeża miasta, co tworzy nowe obszary do działania.

Jakie są Twoje zawodowe plany na przyszłość? W jakim kierunku chciałbyś rozwijać nowy oddział?

Planuję stworzyć rzetelną i skuteczną agencję nieruchomości, dobrze rozpoznawalną na Warszawskim rynku. Planuję zdobyć tytuł najlepszego oddziału Północ Nieruchomości w roku 2021 :), co w przyszłości mogłoby się przełożyć na otwarcie drugiego oddziału Północ Nieruchomości.

Praca pracą, a co lubisz robić po godzinach? Jakie jest Twoje hobby? 

Żyję aktywnie, ciągle w ruchu. Moją pasją są motocykle i wspólne wyjazdy.

Witamy w naszych szeregach i czekamy na pierwsze sukcesy!

Dołącz do zespołu Północy

Dołącz do nas i otwórz własne biuro nieruchomości Dowiedz się więcej