Kontakt

10-lecie oddziału Północ Nieruchomości Gdańsk Kartuska

Od 2013 roku, pod marką Północ Nieruchomości swoje biuro na terenie województwa pomorskiego, w mieście Gdańsk, prowadzą wspólnie Właściciele Oddziału – Adam Świrgoń oraz Łukasz Igielski.

Nadszedł ten szczególny czas, abyśmy pogratulowali rocznicy 10-lecia powstania biura franczyzowego Północ Nieruchomości Gdańsk, mieszczącego się pod adresem ul. Kartuska 213.

Adam oraz Łukasz od początku otwarcia biura franczyzowego pod marką Północ Nieruchomości stawiają na wysoką jakość obsługi klienta. Na przestrzeni 10 lat wypracowali profesjonalne standardy obsługi, które przekładają się na zrealizowane transakcje. Dzięki sumienności w wykonywanej pracy i dążeniu do wyznaczonych celów, zdobyli zaufanie wśród klientów lokalnych i nie tylko.

Ich zaangażowanie przełożyło się na rewelacyjne wyniki - zajęli 3 miejsca w kategorii Najlepszych Oddziałów w Sieci Północ Nieruchomości w 2022 roku! Gratulujemy!

Gratulujemy Właścicielom Oddziału – Adamowi oraz Łukaszowi, a także wszystkim Doradcom z oddziału Północ Nieruchomości Gdańsk Kartuska, których sumienna praca oraz zaangażowanie przynosi zamierzone rezultaty,
co przekłada się na wiele sfinalizowanych transakcji.

Życzymy Wam dalszych sukcesów w kolejnych latach.

Serdecznie dziękujemy za współpracę oraz promowanie i przekazywanie wartości marki Północ
Nieruchomości!

Dołącz do zespołu Północy

Dołącz do nas i otwórz własne biuro nieruchomości Dowiedz się więcej