Kontakt
Nr oferty: 125715/3877/OMS

Darłowska 2 Pokoje do wejścia

Praga-Południe, ul. Darłowska zobacz na mapie

759 000 PLN

Szczegóły oferty

Cena:
759 000,00 zł
Powierzchnia:
46,90 m2
Cena za m2:
16 183,37 zł
Rok budowy:
1962
Liczba pięter:
4
Rynek:
Wtórny
Rodzaj budynku:
Niski blok
Liczba pokoi:
2
Id oferty:
125715/3877/OMS

Opis

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie – ul. Darłowska, Warszawa
Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,9 m², położone na parterze w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Warszawy przy ul. Darłowskiej.
Lokal składa się z:
  • przestronnego salonu,
  • oddzielnej sypialni,
  • osobnej kuchni,
  • łazienki,
  • przedpokoju.
Mieszkanie przeszło generalny remont w 2020 roku, podczas którego wymienione zostały również wszystkie instalacje (elektryczna i wodno-kanalizacyjna), co zapewnia komfort i bezpieczeństwo użytkowania bez konieczności dodatkowych nakładów finansowych.
Nieruchomość jest gotowa do wprowadzenia od zaraz – idealna zarówno dla osób szukających mieszkania dla siebie, jak i pod inwestycję na wynajem.
Dodatkowe informacje:
  • czynsz administracyjny: 960 zł
  • pełna własność
  • założona księga wieczysta (KW)
Budynek znajduje się w dobrze rozwiniętej okolicy z pełną infrastrukturą – w pobliżu sklepy, komunikacja miejska, szkoły oraz tereny zielone, co zapewnia wygodę codziennego życia.