Kontakt

„Dobro to nie jest wiedza, to jest czyn” R. Rolland

Każdemu z nas, trudno jest się odnaleźć w dzisiejszej rzeczywistości. Od 24 października 2020 roku cała Polska znajdzie się w strefie czerwonej, a co za tym idzie zostanie nałożony obowiązkowy nakaz zasłaniania ust i nosa w przestrzeni publicznej. 

Nasze biuro Północ Nieruchomości Końskie na czele z Dyrektorem Oddziału Mirosławem Jakubowskim, aktywnie pomaga i prowadzi działania, aby ten obowiązek mógł zostać spełniony w szkołach.

Nie jest to pierwsza inicjatywa, którą może się pochwalić nasze biuro w Końskich.  Dzięki ogromnemu zaangażowaniu Mirosława Jakubowskiego, biuro bierze udział w licznych licytacjach, balach czy kiermaszach charytatywnych.

Sam Dyrektor Oddziału Mirosław Jakubowski mówi – „Jako firma odpowiedzialna społecznie chcemy pomóc tak naprawdę naszym sąsiadom. Tutaj pracujemy, tutaj żyjemy, a więc i tu chcemy pomagać. Przekazujemy maski gminie, ponieważ wierzymy, że to włodarze będą mieli najlepszy pomysł na ich rozdysponowanie.” 

Biuro Północ Nieruchomości Końskie przekazało swojej gminie dokładnie 6,5 tysiąca maseczek, których szacunkowa wartość to około 20 tysięcy złotych. Wcześniej Mirosław Jakubowski wsparł Konecki szpital również przekazując wiele potrzebnych środków ochrony osobistej.

Dołącz do zespołu Północy

Dołącz do nas i otwórz własne biuro nieruchomości Dowiedz się więcej