Kontakt

Inwestor i lokator w mniejszym mieście

Wynajmowane są praktycznie wszystkie nieruchomości – nie tylko w dużych miastach, ale również w mniejszych miasteczkach! Zapraszamy do przeczytania artykułu umieszczonego na stronie Rzeczpospolitej, w którym Nasi specjaliści dzielą się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi obecnej sytuacji na rynku najmu mieszkań:

  • Sandra Biskupek – Doradca ds. nieruchomości w Oddziale Północ Nieruchomości Radzionków
  • Beata Jabłońska – Dyrektor Oddziału Północ Nieruchomości Radomsko
  • Grzegorz Woźniak – Dyrektor Oddziału Północ Nieruchomości Lublin

Sandra Biskupek zauważa, że: 
– Problem drogiego najmu raczej się nie rozwiąże w najbliższym czasie. Popyt jest bardzo duży, a oferta dużo mniejsza niż w poprzednich latach – wyjaśnia ekspertka. Duże miasta oznaczają konkurencję, a to oznacza niższe stopy zwrotu
z inwestycji, dlatego inwestorzy coraz częściej zwracają uwagę na mniejsze miasta, które przyciągają niższymi cenami oraz dobrą komunikacją z miastami ościennymi. 

– W Lublinie oferta najmu jest jeszcze bogata. Liczba ogłoszeń jednak maleje ze względu na bliskość granicy z Ukrainą – zaznacza Grzegorz Woźniak, Dyrektor Oddziału Północ Nieruchomości Lublin. 

Natomiast, Beata Jabłońska dodaje, że oferta najmu jest mniejsza niż oferta mieszkań na sprzedaż. – Liczba lokali na wynajem w ostatnim czasie jednak wzrosła – opowiada.

Cały artykuł z resztą wypowiedzi naszych ekspertów jest dostępny bezpłatnie na stronie internetowej: 

🌐 bit.ly/Inwestor_i_lokator

Dołącz do zespołu Północy

Dołącz do nas i otwórz własne biuro nieruchomości Dowiedz się więcej