Kontakt

Najlepszy Doradca w 2022 roku – Mirosław Jakubowski – Północ Nieruchomości Końskie

Podczas XIV Kongresu Północ Nieruchomości, przyznawane zostały nagrody w kategorii Najlepszy Doradca 2022 roku.

Pierwsze miejsce w kategorii Doradca Roku 2022 zajął Mirosław Jakubowski – Właściciel oddziału PÓŁNOC Nieruchomości Końskie.

Pozwoliliśmy sobie zadać kilka pytań, które dotyczyły korzyści ze współpracy z siecią Północ Nieruchomości oraz wyzwań, jakie spotyka w pracy jako Najlepszy Doradca 2022 roku.

Zostałeś Najlepszym Doradcą 2022, pięciokrotnie byłeś najlepszym Doradcą Roku. Jakie cechy charakteru uważasz za niezbędne, aby być najlepszym Doradcą ds. nieruchomości?

Aby być najlepszym Doradcą to niezbędnym jest, aby swoją pracę traktować jako pasję, wykonywać ją z należytą starannością, każdego klienta traktować indywidualnie, przede wszystkim być sobą, stawiać sobie cele do zrealizowania i dążyć do tego, aby je wykonywać.

Dlaczego zdecydowałeś się na franczyzę Północ Nieruchomości, a nie na prowadzenie własnego biznesu w branży nieruchomości?

Od zawsze marzyłem o prowadzeniu biura nieruchomości. Dlaczego akurat zdecydowałem się na franczyzę w sieci Północ Nieruchomości? Przeglądałem rankingi na portalach, sieć Północ Nieruchomości miała bardzo dobre opinie
i po wielu rozmowach, pomyślałem, że warto spróbować dołączyć do tak świetnych ludzi. Nie zawiodłem się, praca
z Wami to prawdziwa przyjemność i zawsze gdziekolwiek jestem, promuję sieć Północ Nieruchomości.

Jakie korzyści widzisz w prowadzeniu działalności jako franczyzobiorca w porównaniu do samodzielnego przedsiębiorcy w branży nieruchomości?

Ogromnym atutem jest to, że kiedy mówię klientowi, że mamy ponad 80 oddziałów w całej Polsce, to robi to ogromne wrażenie. Mogę przyjąć nieruchomość w innej części kraju i wiem, że mogę liczyć na pomoc oddziałów w sieci Północ Nieruchomości, które znajdują się najbliżej takiej nieruchomości, a dodatkowo mogę liczyć na wymianę spostrzeżeń
z innymi pośrednikami. Istotne jest to, że zawsze mogę liczyć na pomoc Centrali.

Jakie korzyści przynosi franczyza w prowadzeniu własnego biznesu na rynku nieruchomości?

Tak jak odpowiedziałem powyżej jest to niewątpliwy zaszczyt, że należy się do grona najlepszych i zawsze można liczyć na współpracę.

Jakie wyzwania i zmiany w branży nieruchomości widzisz w przyszłości i jak zamierzasz się na nie przygotować?

Zawsze wysoko stawiam sobie poprzeczkę, chcę na pewno zwiększyć liczbę ofert i co za tym idzie liczbę sprzedaży. Zawsze chcę, aby klienci byli zadowoleni ze współpracy ze mną i chętnie do niej wracali.

Jakie są Twoje cele zawodowe na przyszłość?

Z całą pewnością zwiększyć zakres sprzedaży albo zostać przynajmniej na takim poziomie na jakim jestem teraz.

Jakie osiągnięcie uważasz za swój największy sukces i co jest Twoim źródłem motywacji do pracy?

Każdą zakończoną transakcję traktuję jako sukces. Najbardziej cieszy mnie to, że zaczynam być kojarzony jako pośrednik specjalizujący się w sprzedaży nieruchomości komercyjnych lub zabytkowych. Klienci posiadający takie nieruchomości chętnie podpisują z moim biurem umowę sprzedaży, powierzają mi swoje niejednokrotnie warte kilka milionów nieruchomości i są przekonani co do mojej skuteczności. Jest to niezmiernie budujące, a jednocześnie motywujące. Kocham to, co robię i dlatego daje mi to satysfakcję i prawdziwą radość, ponadto jest to też moje źródło dochodów, więc jeżeli zarabiam przy wykonywaniu pracy, którą sobie wymarzyłem, to lepiej być nie może.

W imieniu Zarządu oraz Działu Rozwoju Sieci życzymy Mirkowi oraz Zespołowi Oddziału w Końskich kolejnych owocnych lat w Północ Nieruchomości, wielu transakcji pełnych sukcesów i zadowolonych klientów.

Dołącz do zespołu Północy

Dołącz do nas i otwórz własne biuro nieruchomości Dowiedz się więcej