Kontakt

Nowe biuro Franczyzy Premium w Warszawie już otwarte!

Już od 22 lat sieć Północ Nieruchomości rośnie w siłę, równocześnie stając się jedną z największych i najbardziej zaufanych sieci biur nieruchomości w Polsce. W dniu 26 listopada 2021 roku odbyło się uroczyste otwarcie oddziału Północ Nieruchomości Warszawa Kasprzaka zlokalizowane w wyjątkowych wnętrzach Hotelu Varsovia Apartamenty Kasprzaka.

Na zaproszenie od Właścicieli oddziału Mirosława Jakubowskiego oraz Adama Ratkiewicza odpowiedzieli, z ramienia centrali Prezes Zarządu – Andrzej Jakliński oraz Manager ds. rozwoju sieci i marketingu – Rafał Wojdyła.

Zdjęcia: Fotografia Marzeń

Współorganizatorem wydarzenia, któremu równocześnie chcemy podziękować za całe zaangażowanie i pracę, było Elite Business Club Monaco Poland reprezentowane przez Violettę Geyer. Tym samym chcemy zaznaczyć, że w tym momencie nowo powstałe biuro nawiązało stałą współpracę z Elite Business Club Monaco Poland na platformie rynku ekskluzywnych nieruchomości w Polsce oraz za granicą.

Na fotografii: Violetta Geyer, przedstawicielka Elite Business Club Monaco Poland. Zdjęcia: Fotografia Marzeń

Uroczystość otwarcia prowadziła Kamila Świerc, a o program artystyczny całego wydarzenia zadbała Aleksandra Januszewska. O muzyczną oprawę zatroszczył się DJ Nobis jednocześnie uprzyjemniając wspaniały czas spędzony w towarzystwie wyjątkowych gości.

Na fotografii: Kamila Świerc. Zdjęcia: Fotografia Marzeń
Na fotografii: Aleksandra Januszewska. Zdjęcia: Fotografia Marzeń
Zdjęcia: Fotografia Marzeń
Zdjęcia: Fotografia Marzeń

Uroczystość została urozmaicona pierwszorzędnym tańcem w wykonaniu Natalii Głębockiej oraz Kacpra Klepacza. Para brała udział w największych turniejach tańca na świecie, a my mieliśmy wspaniałą przyjemność oglądać ich taniec na żywo!

Na fotografii: Natalia Głębocka, Kacper Klepacz. Zdjęcia: Fotografia Marzeń

Wśród zaproszonych gości pojawili się klienci biura nieruchomości, w osobach m.in. Ryszard Żyszczyński, Dariusz Banaszek, Cezary Niechciał, Waldemar Białowąs. A także przedstawiciele ambasad, Arabii Saudyjskiej i Emiratów Arabskich w Polsce oraz goście ze świata biznesu.

Zdjęcia: Fotografia Marzeń

Przed wielkim otwarciem pozwoliliśmy sobie zadać kilka pytań Mirosławowi Jakubowskiemu oraz Adamowi Ratkiewiczowi – właścicielom powstającego oddziału Północ Nieruchomości Warszawa Kasprzaka, mieszczącego się przy ul. Kasprzaka 31.

Przed wami otwarcie nowego oddziału Franczyzy Premium jakie macie doświadczenie w tej branży? 

“Posiadam 11-letnie doświadczenie w pracy na rynku nieruchomości, natomiast pod marką Północ Nieruchomości działam już od 2010 roku. Na początku swojej kariery zajmowałem się transakcjami związanymi ze sprzedażą mieszkań, niedużych domów, a z czasem zacząłem poszerzać swoją ofertę o większe obiekty komercyjne. Praca jako pośrednik na rynku nieruchomości to nie tylko moja pasja, ale również dowód na to, że postawione przed sobą cele się spełniają” – odpowiada Mirosław Jakubowski.

Na fotografii:  Andrzej Jakliński, Mirosław Jakubowski, Adam Ratkiewicz. Zdjęcia: Fotografia Marzeń

Natomiast Adam Ratkiewicz mówi – “Posiadam doświadczenie w sprzedaży i kupnie mieszkań, jednak nie jest ono tak duże jak w przypadku Mirosława. Po pierwszym spotkaniu biznesowym postanowiliśmy wspólnie otworzyć biuro nieruchomości pod marką Północ Nieruchomości w Warszawie”.

Na fotografii: Aleksandra Januszewska, Andrzej Jakliński, Mirosław Jakubowski, Adam Ratkiewicz. Zdjęcia: Fotografia Marzeń

Jakie argumenty przemawiały za otwarciem nowego oddziału franczyzowego? 

„Najbardziej istotnym argumentem, który skłonił nas w kierunku otwarcia nowego oddziału franczyzowego była chęć spróbowania swoich sił na warszawskim rynku, który uznawany jest za ogromne centrum biurowe, mieszkaniowe oraz handlowe.

Wiele przedsiębiorców uznaje Warszawę za świetne miejsce do inwestowania pieniędzy w lokale mieszkalne oraz usługowe, a my chcemy być tego częścią!” – wspólnie odpowiadają Mirosław Jakubowski oraz Adam Ratkiewicz.

Dlaczego zdecydowaliście się na wspólne otwarcie oddziału Północ Nieruchomości?

„Na wspólne otwarcie oddziału pod marką Północ Nieruchomości zdecydowaliśmy się z dwóch powodów. Jednym z nich jest moje wieloletnie doświadczenie i osiągnięcia w sprzedaży na rynku nieruchomości. A drugim powodem jest bardzo dobra znajomość rynku warszawskiego, na którym działa Adam. Pomyśleliśmy wspólnie, że warto spróbować! Jest to zarówno dla mnie, jak i dla Adama ogromne wyzwanie, ale lubimy wyzwania i zamierzamy prężnie na tym rynku funkcjonować” – odpowiada Mirosław Jakubowski

Jakie plany i założenia wyznaczyliście sobie na rozwój wspólnej działalności?

„Kieruje nami wspólne dążenie do pozyskania wielu ofert sprzedaży na zasadach wyłączności. Jesteśmy zainteresowani obiektami takimi jak: mieszkania, domy, działki oraz obiekty komercyjne. Zależy nam na jak największym przełożeniu pozyskanych ofert na transakcję sprzedanych – jesteśmy pewni sukcesu oraz wynikającej z niego satysfakcji” – wspólnie odpowiadają Mirosław Jakubowski oraz Adam Ratkiewicz.

Czym chcielibyście wyróżniać się w obszarze Waszego rejonu?

„Najcięższe pytanie! W przyszłości chcielibyśmy rozwinąć naszą działalność na teren całej Polski. Pragniemy budować rozpoznawalność oraz zaufanie wśród klientów, aby chętnie i bez obaw powierzali nam do sprzedaży swoje nieruchomości. Wiemy, że dla wielu z nich są dorobkiem całego życia. Budujemy świadomość naszej marki oraz chcemy, aby klienci wiedzieli, że nasze biuro oferuje pomoc na każdym etapie – aż do momentu zakończonej transakcji i podpisaniem aktu notarialnego. Przed nami ciężka praca, jednak z doświadczenia wiemy, że to jedyny sposób na osiągnięcie sukcesu. Czas na zdobywanie Warszawskiego rynku!” – odpowiadają Mirosław Jakubowski oraz Adam Ratkiewicz.

Wszystkim gościom serdecznie dziękujemy za liczne przybycie i wspólne świętowanie otwarcia nowego biura franczyzowego sieci Północ Nieruchomości! A tymczasem zachęcamy do zaglądnięcia do całej fotorelacji z wydarzenia, którą przygotowała dla nas Fotografia Marzeń.

Zdjęcia: Fotografia Marzeń
Zdjęcia: Fotografia Marzeń
Zdjęcia: Fotografia Marzeń
Zdjęcia: Fotografia Marzeń
Zdjęcia: Fotografia Marzeń
Zdjęcia: Fotografia Marzeń
Zdjęcia: Fotografia Marzeń
Zdjęcia: Fotografia Marzeń
Zdjęcia: Fotografia Marzeń
Zdjęcia: Fotografia Marzeń
Zdjęcia: Fotografia Marzeń
Zdjęcia: Fotografia Marzeń
Zdjęcia: Fotografia Marzeń
Zdjęcia: Fotografia Marzeń
Zdjęcia: Fotografia Marzeń
Zdjęcia: Fotografia Marzeń
Zdjęcia: Fotografia Marzeń
Zdjęcia: Fotografia Marzeń

Dołącz do zespołu Północy

Dołącz do nas i otwórz własne biuro nieruchomości Dowiedz się więcej