Kontakt

Nowy Franczyzobiorca Mobilny: Północ Nieruchomości Kraków

Mamy fantastyczną wiadomość! Nasza sieć Północ Nieruchomości właśnie powiększyła się o nowego franczyzobiorcę mobilnego. Z dniem 30 października 2023 roku dołączyła do nas Anna Kuczek, która będzie zarządzała franczyzą mobilną w Krakowie. Umowę z Anną podpisał nasz menedżer ds. rozwoju sieci i marketingu - Rafał Wojdyła.
To kolejny krok w kierunku umacniania naszej obecności na rynku nieruchomości.

Anna, z niesamowitą pasją i profesjonalizmem, podejmuje wyzwanie prowadzenia franczyzy mobilnej w jednym
z najbardziej dynamicznych miast Polski. Jej energia i doświadczenie zapowiadają nową jakość usług oferowanych przez Północ Nieruchomości na krakowskim rynku.

Franczyza mobilna w Krakowie otwiera przed Anną i naszymi klientami nowe możliwości - oferowanie spersonalizowanych usług nieruchomościowych w sercu Małopolski. Anna Kuczek, dzięki swojej wiedzy i lokalnemu doświadczeniu jest idealnie przygotowana do realizacji potrzeb klientów szukających domów, mieszkań czy innych nieruchomości w Krakowie.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych rynkiem nieruchomości w Krakowie do kontaktu z Anną. Obserwujcie nasz blog i media społecznościowe, aby być na bieżąco z najnowszymi ofertami i informacjami.

Dołącz do zespołu Północy

Dołącz do nas i otwórz własne biuro nieruchomości Dowiedz się więcej