Kontakt

Nowy Franczyzobiorca Mobilny: Północ Nieruchomości Warszawa i Piaseczno

Z ogromną radością ogłaszamy rozszerzenie naszej sieci! Dołączył do nas nowy franczyzobiorca, Dariusz Imioła, który będzie prowadził franczyzę mobilną w strategicznych lokalizacjach: Warszawie i Piasecznie. To kolejny krok w kierunku dalszego rozwoju naszej działalności i zapewnienia klientom jeszcze lepszej obsługi.

Umowę franczyzową z Dariuszem Imiołą podpisał 18 października 2023 roku, nasz Menedżer ds. rozwoju sieci
i marketingu - Rafał Wojdyła, co stanowi potwierdzenie naszych planów na rozwój i zapewnienie najwyższej jakości usług. Dariusz przynosi ze sobą entuzjazm i świeże spojrzenie na rynek, a to z pewnością przyczyni się do wzrostu naszej efektywności na tych konkurencyjnych terenach.

Franczyza mobilna to doskonała propozycja dla osób ceniących sobie elastyczność i chcących działać na lokalnym rynku. Dariusz, z pełnym wsparciem naszego zespołu, będzie nie tylko reprezentował Północ Nieruchomości,
ale również oferował kompleksowe usługi w zakresie nieruchomości, wykorzystując swoje doświadczenie i wiedzę. 

Zachęcamy wszystkich z Warszawy i Piaseczna do skorzystania z profesjonalnych usług Dariusza. Śledźcie nasze kanały społecznościowe, aby być na bieżąco z nowościami i ofertami, jakie dla Was przygotowujemy.

Dołącz do zespołu Północy

Dołącz do nas i otwórz własne biuro nieruchomości Dowiedz się więcej