Kontakt

Nowy Franczyzobiorca Premium: Północ Nieruchomości Gorzów Wielkopolski – Młyńska

Z radością ogłaszamy, że sieć Północ Nieruchomości nieustannie się rozwija! Do grona naszych Franczyzobiorców Premium z dniem 2 października 2023 roku dołączył Paweł Leszkiewicz, który będzie reprezentował naszą firmę
w Gorzowie Wielkopolskim, przy ul. Młyńskiej, gdzie mieszkańcy tego dynamicznie rozwijającego się miasta i okolic, zyskają dostęp do usług nieruchomościowych na najwyższym poziomie. 

Umowę franczyzową z Pawłem Leszkiewiczem podpisał Rafał Wojdyła – Menedżer ds. rozwoju sieci i marketingu
w Północ Nieruchomości. Ta współpraca to przede wszystkim obietnica jakości i zaangażowania w rozwój sieci.

Franczyza Premium - to się opłaca!

Franczyza Premium to szansa na rozwój osobisty i zawodowy, a także na budowanie silnego biznesu dzięki renomowanej marce. To wyjątkowa okazja dla przedsiębiorców, którzy chcą wykorzystać sprawdzone metody działania i czerpać z bogatego doświadczenia marki z 25-letnią historią na rynku. 

Odwiedźcie nas w Gorzowie Wielkopolskim! 

Zapraszamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych i odwiedzenia nowo otwartego biura w Gorzowie Wielkopolskim, gdzie Paweł Leszkiewicz z zespołem już niebawem będzie służył pomocą wszystkim zainteresowanym rynkiem nieruchomości. 

Jest to nie tylko kolejny krok dla sieci Północ Nieruchomości, ale przede wszystkim nowa strona w księdze nieruchomości dla Gorzowa Wielkopolskiego!

Dołącz do zespołu Północy

Dołącz do nas i otwórz własne biuro nieruchomości Dowiedz się więcej