Kontakt

Nowy Franczyzobiorca Premium: Północ Nieruchomości Świdnica

Do naszej sieci franczyzowej, dnia 2 października 2023 roku dołączyła nowa osoba, która będzie reprezentować naszą markę w Świdnicy: Robert Sieńko, dotychczasowy właściciel biura rachunkowo-prawnego, podpisał umowę franczyzową w wariancie współpracy Premium, otwierając tym samym nowy rozdział zarówno w swojej karierze zawodowej, jak i w rozwoju naszej sieci.

Podczas uroczystego podpisania umowy obecny był Rafał Wojdyła, Menedżer ds. Rozwoju Sieci i Marketingu w Północ Nieruchomości: 
– Profesjonalizm i doświadczenie w prowadzeniu biznesu Pana Roberta to solidne fundamenty, na których zbudujemy wspólne sukcesy na rynku nieruchomości w Świdnicy – wyjaśnia Rafał Wojdyła, Menedżer ds. Rozwoju Sieci
i Marketingu w Północ Nieruchomości. 

Franczyza Premium – co to oznacza?

Wariant współpracy Franczyza Premium oferuje wyjątkowe korzyści i wsparcie na najwyższym poziomie. Partnerzy decydując się na ten model współpracy, otrzymują szereg dodatkowych benefitów, które pomagają w efektywnym prowadzeniu biznesu pod szyldem marki Północ Nieruchomości.

Zapraszamy do Świdnicy!

Już wkrótce mieszkańcy Świdnicy i okolic będą mieli okazję skorzystać z profesjonalnych usług biura Północ Nieruchomości. Gratulujemy nowemu Właścicielowi i życzymy sukcesów!

Dołącz do zespołu Północy

Dołącz do nas i otwórz własne biuro nieruchomości Dowiedz się więcej