Kontakt

Profesjonaliści w nieruchomościach

PÓŁNOC Nieruchomości

PÓŁNOC Nieruchomości powstało w 1999 roku. Status jednego z największych ogólnopolskich biur nieruchomości budowaliśmy i budujemy konsekwentnie. Sieć liczy już przeszło 70 biur, w których pracuje ponad 250 profesjonalnych doradców, brokerów, pośredników, na terenie całego kraju.

Oferujemy szeroki zakres usług związanych z doradztwem i pośrednictwem na rynku nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Wysoką jakość usług i profesjonalizm naszym Klientom zapewnia doświadczony zespół.

Jesteśmy spółką opiniotwórczą, wielokrotnie wypowiedzi naszych przedstawicieli są cytowane przez media. Ponadto jesteśmy dobrze rozpoznawalni w wielu mediach tradycyjnych i nowoczesnych, regionalnych oraz ogólnopolskich jak: Gazeta Prawna, Puls Biznesu, Rzeczpospolita, Gazeta Wyborcza, Własny Biznes Franchising, Beck Nieruchomości, TV biznesowe, stacje radiowe, własne wydawnictwa, lokalne periodyki i gazety, portale internetowe m.in.: Morizon, Otodom.

Wysoka jakość oferowanych przez nas usług oraz przejrzystość działania są priorytetowe dla spółki. Dzięki konsekwencji i wytrwałości w osiąganiu zamierzonych przez nas celów w ostatnich kilku latach zostaliśmy laureatami wielu prestiżowych nagród i wyróżnień.

Nagrody

Kadra zarządzająca

Andrzej Jakliński

Andrzej Jakliński

Prezes zarządu

Menadżer z ponad 20-letnią praktyką w sprzedaży i ponad 10-letnim doświadczeniem w zarządzaniu zespołami. Człowiek o otwartym umyśle, dbający o rozwój osobisty, ambitny, nastawiony na działanie. Stale poszerza swoje horyzonty i doskonali umiejętności. W przeszłości związany z takimi firmami jak Mix Electronics, ING Usługi Finansowe, TU Warta S.A.

Charakteryzuje się optymizmem, profesjonalizmem i zaangażowaniem w realizację podejmowanych przedsięwzięć.​ Zawsze wie czego chce i konsekwentnie dąży do celu. Cechują go opanowanie, odpowiedzialność, spokój, siła i ambicja.

Buduje sieć biur nieruchomości w oparciu o partnerskie relacje i wysokie standardy działania. Jako kierunek rozwoju branży nieruchomości wskazuje na konsolidacje rynku.

Rafał Wojdyła

Rafał Wojdyła

Manager ds. rozwoju i marketingu

Specjalista ds. sprzedaży z ponad 10-letnim stażem pracy w polskich i zagranicznych firmach. Posiada bogate doświadczenie w realizacji strategii sprzedażowej, organizacji oraz budowaniu i zarządzaniu długofalowymi relacjami z kluczowymi klientami. Ambitny i skuteczny profesjonalista, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych. Konsekwentnie i wytrwale dąży do wyznaczanych sobie celów. Jego dewiza to zbieranie doświadczeń, słuchanie i wyciąganie wniosków oraz nieustanny rozwój samego siebie. Posiada wysoko rozwinięte umiejętności analityczne i negocjacyjne. Dobrze radzi sobie w sytuacjach, które wymagają zachowania zimnej krwi.

W PÓŁNOC Nieruchomości Rafał zajmuje się rozwojem sieci franczyzowej oraz opieką nad oddziałami. Dzięki radosnemu podejściu do życia i pełnemu zaangażowaniu jest lubiany zarówno przez klientów jak i współpracowników.

Opinie o Północ Nieruchomości

Skontaktuj się z nami

Lub zadzwoń