Kontakt

Profesjonaliści w nieruchomościach

PÓŁNOC Nieruchomości

Od ponad 25 lat jesteśmy liderem na rynku nieruchomości. Status jednego z największych ogólnopolskich biur nieruchomości budowaliśmy i budujemy konsekwentnie. Nasza sieć liczy już przeszło 70 biur, w których pracuje ponad 250 profesjonalnych agentów na terenie całego kraju. Nasza misja to dostarczanie najwyższej jakości usług w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, a nasza pasja i profesjonalizm przekładają się na zadowolenie naszych klientów.

Przez lata zdobyliśmy wiele prestiżowych nagród, które są dowodem naszego zaangażowania i ciężkiej pracy. Największą satysfakcję przynosi nam zadowolenie klientów, kiedy znajdują swoje wymarzone miejsce.

Jesteśmy dumni z naszej historii, ale zawsze patrzymy w przyszłość. Nieustannie doskonalimy nasze usługi i wychodzimy naprzeciw zmieniającym się potrzebom rynku.

Dołącz do naszej sieci i doświadcz różnicy, jaką może przynieść prawdziwy lider na rynku nieruchomości.

Nagrody

Kadra zarządzająca

Andrzej Jakliński

Andrzej Jakliński

Prezes zarządu

Menadżer z ponad 20-letnią praktyką w sprzedaży i ponad 10-letnim doświadczeniem w zarządzaniu zespołami. Człowiek o otwartym umyśle, dbający o rozwój osobisty, ambitny, nastawiony na działanie. Stale poszerza swoje horyzonty i doskonali umiejętności. W przeszłości związany z takimi firmami jak Mix Electronics, ING Usługi Finansowe, TU Warta S.A.

Charakteryzuje się optymizmem, profesjonalizmem i zaangażowaniem w realizację podejmowanych przedsięwzięć.​ Zawsze wie czego chce i konsekwentnie dąży do celu. Cechują go opanowanie, odpowiedzialność, spokój, siła i ambicja.

Buduje sieć biur nieruchomości w oparciu o partnerskie relacje i wysokie standardy działania. Jako kierunek rozwoju branży nieruchomości wskazuje na konsolidacje rynku.

Piotr Karkoszka

Piotr Karkoszka

Dyrektor działu rozwoju

Od ponad 10 lat specjalizuje się w temacie szeroko pojętej sprzedaży, komunikacji i umiejętności biznesowych. Obecnie pracując z firmami najczęściej usprawnia procesy, procedury i kanały sprzedaży. Od zawsze wierzy w nieograniczony, ludzki potencjał. Właściwie dopasowuje się do środowiska, w którym się znajduje. Jest ukierunkowany na wysokie osiągnięcia przy założeniu, że pojedyncza porażka nie oznacza przegranej, a ponieważ specjalizuje się w układaniu procesów i procedur, buduje solidne fundamenty założonych celów.
Od zawsze interesuję się szeroko rozumianą skutecznością w życiu prywatnym i zawodowym, opierając się na wieloletnim doświadczeniu trenerskim i w swojej pracy łączę różne narzędzia, aby osiągnąć możliwie maksymalny efekt zamierzonych działań.
Miał okazję pracować w sprzedaży bezpośredniej, telefonicznej, ze sceny, zarządzać sieciami sprzedaży, projektować całe systemy sprzedaży i zarządzania od podstaw z wszelkimi potrzebnymi procedurami i skryptami. Występował na dużych scenach z np. Dr. Robertem Cialdini’m czy być zapraszany wielokrotnie do TVN BiŚ. Największym odkryciem okazała się praca terapeutyczna z podświadomością, którą realizuje indywidulanie i grupowo metodą potwierdzoną badaniami klinicznymi ( EFT ).

Rafał Wojdyła

Rafał Wojdyła

Manager ds. ekspansji

Specjalista ds. sprzedaży z ponad 10-letnim stażem pracy w polskich i zagranicznych firmach. Posiada bogate doświadczenie w realizacji strategii sprzedażowej, organizacji oraz budowaniu i zarządzaniu długofalowymi relacjami z kluczowymi klientami. Ambitny i skuteczny profesjonalista, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych. Konsekwentnie i wytrwale dąży do wyznaczanych sobie celów. Jego dewiza to zbieranie doświadczeń, słuchanie i wyciąganie wniosków oraz nieustanny rozwój samego siebie. Posiada wysoko rozwinięte umiejętności analityczne i negocjacyjne. Dobrze radzi sobie w sytuacjach, które wymagają zachowania zimnej krwi.

W PÓŁNOC Nieruchomości Rafał zajmuje się rozwojem sieci franczyzowej oraz opieką nad oddziałami. Dzięki radosnemu podejściu do życia i pełnemu zaangażowaniu jest lubiany zarówno przez klientów jak i współpracowników.

Aneta Nowak

Aneta Nowak

Manager ds. rozwoju sieci i marketingu

W Północ Nieruchomości pracuje od 2015 roku. Karierę w branży zaczynała na stanowisku Doradcy ds. nieruchomości, gdzie z sukcesami prowadziła wiele transakcji sprzedaży i wynajmu nieruchomości z rynku wtórnego oraz pierwotnego. W kolejnych latach objęła funkcję Kierownika oddziału, rekrutując, szkoląc i wdrażając do zawodu nowych pracowników oraz franczyzobiorców sieci Północ Nieruchomości. Obecnie jako Manager ds. rozwoju sieci i marketingu na co dzień sprawuje pieczę nad ciągle poszerzającym się gronem naszych Partnerów w zakresie prowadzenia własnego biura nieruchomości, zatrudniania pracowników, pozyskiwania i skutecznej sprzedaży czy wynajmie nieruchomości. Zdobytą wiedzą i doświadczeniem ma przyjemność dzielić się z naszymi Franczyzobiorcami w celu osiągnięcia satysfakcjonujących wyników.

Joanna Kozak

Joanna Kozak

Koordynator ds. rozwoju sieci

Od ponad 6 lat pracuje w Północ Nieruchomości. Pełni kluczową rolę w koordynowaniu wszystkich procesów zachodzących w sieci Północ Nieruchomości. Jej głównym zadaniem jest przygotowanie wszelkiego rodzaju kongresów oraz eventów, co wymaga od niej doskonałych umiejętności organizacyjnych. Jej rzetelność i niezawodność sprawiają, że jest nieocenionym członkiem zespołu, na którego wsparcie można zawsze liczyć. Aktywnie działa w mediach społecznościowych, co jest niezbędne w dzisiejszym świecie biznesu.
Jest znana za swojej pozytywnej energii i zdolności do motywowania innych. Jej entuzjazm przekłada się na pozytywną atmosferę w miejscu pracy, a ciężka praca i zaangażowanie jest kluczem do sukcesu firmy.

Opinie o Północ Nieruchomości

Skontaktuj się z nami

Lub zadzwoń