Kontakt

Biuro nieruchomości Ełk

Profesjonaliści w nieruchomościach

Sprzedaż i wynajem nieruchomości w Ełku to nasza specjalność. Codziennie pomagamy dziesiątkom klientów w bezpiecznych transakcjach kupna, sprzedaży i wynajmu nieruchomości, bazując na naszej wiedzy i zdobytemu doświadczeniu. Oddział w Ełku jest stworzony przez zespół, który codziennie poszerza swoje kompetencje. Nasi Agenci pomogą Ci podejmować najkorzystniejsze decyzje związane z nieruchomościami. Współpracujemy z ponad 20 portalami nieruchomości. Dzięki temu, publikowane przez nas oferty są widoczne w tysiącach domów i docierają do wielu potencjalnie zainteresowanych klientów.  

Sprzedaż domów

Sprzedaż domów na korzystnych warunkach to spore wyzwanie. Nasi Agenci będą dla Ciebie wsparciem na każdym etapie: pomogą wycenić nieruchomość, udzielą porad związanych z przygotowaniem nieruchomości na sprzedaż, zaprezentują ją potencjalnym klientom i zajmą się wszystkimi formalnościami. Dzięki naszemu doświadczeniu sprzedaż domu będzie łatwa, szybka i mniej obciążająca dla obu stron.  

Sprzedaż mieszkań Ełk

Sprzedaż mieszkań może być długim i skomplikowanym procesem, ale nie z nami! Biuro Nieruchomości idealnie sprawdzi się podczas wyceny nieruchomości i jej prezentacji. Nasz Agent pomoże Ci zebrać dokumentację niezbędną do przeprowadzenia transakcji i będzie czuwać nad przebiegiem całego procesu. Dzięki temu zyskasz pewność, że transakcja jest bezpieczna i bardzo korzystna.   

Wynajem mieszkań Ełk

Doświadczenie i zgromadzona wiedza to recepta na bezpieczny wynajem mieszkania. Nasi Agenci dopilnują, aby wynajem nie był problematyczny ani dla wynajmującego, ani dla najemcy. Sprawdzimy stan prawny nieruchomości i wprowadzimy do umowy stosowne zapisy. Wszystko po to, by obie strony transakcji czuły się bezpiecznie. Dzięki długiej liście portali nieruchomości, z którymi współpracujemy, właściciel nieruchomości może mieć pewność, że poszukiwania odpowiedniego najemcy będą krótkie i owocne.   

Sprzedaż działek 

Działki w Ełku są zróżnicowane pod kątem ich potencjału i realnej wartości. W kontekście sprzedaży działek kluczowa jest znajomość lokalnego rynku, obowiązujących przepisów oraz realnych cen.  Nasi Agencji będą wsparciem podczas wyceny działki oraz pomogą uzyskać dokumenty niezbędne do dokonania sprawnej transakcji. Chętnie pomożemy również w poszukiwaniach wymarzonej działki pod budowę domu. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wachlarz działek budowlanych i rolnych o zróżnicowanych powierzchniach i cenach.    Zapraszamy do współpracy   Skontaktuj się już dziś   

Ełk

Adama Mickiewicza 15
19-300 Ełk

Chcesz sprzedać nieruchomość?

Poznaj nasze oferty

Nasi agenci

Oferty oddziału

450 000 PLN
Lokal – Ełk
Tylko u nas
330 000 PLN
Dom – Ełk
Tylko u nas
1 500 PLN
Lokal – Ełk
Wynajęte
2 900 PLN
Lokal – Ełk
395 000 PLN
Dom – Woszczele
Sprzedane
70 000 PLN
Dom – Gryzy
Bez prowizji
130 000 PLN
Lokal – Ełk
Tylko u nas
250 000 PLN
Lokal – Ełk
Bez prowizji
1 150 000 PLN
Dom – Ełk
1 190 000 PLN
Dom – Regiel
Tylko u nas
68 000 PLN
Lokal – Ełk
Sprzedane
1 500 PLN
Lokal – Ełk

Skontaktuj się z nami

Monika Michalczyk

Lub zadzwoń