Kontakt

Biuro nieruchomości Toruń

Profesjonaliści w nieruchomościach

Sprzedaż i wynajem nieruchomości w Toruniu, Brodnicy, Włocławku i okolicy to nasza specjalność. Codziennie realizujemy transakcje kupna, sprzedaży i wynajęcia nieruchomości, bazując na naszej wiedzy i  doświadczeniu. Północ Nieruchomości w Toruniu jest stworzony przez zespół, który codziennie poszerza swoje kompetencje. Mówimy biegle po angielsku, niemiecku, rosyjsku i chińsku. Nasi Agenci pomogą Ci podejmować najkorzystniejsze decyzje. Współpracujemy z ponad 20 portalami nieruchomości. Publikowane przez nas oferty docierają do wszystkich klientów.  

Nieruchomości komercyjne

Sprzedaż i wynajem nieruchomości komercyjnych, to duże wyzwanie. Wymaga profesjonalnej wiedzy prawniczej i ekonomicznej, nieustannych konsultacji branżowych oraz wieloletniego doświadczenia biznesowego. Sieć biur Północ Nieruchomości posiada kontakty w kraju i za granicą. Stosujemy nowoczesne narzędzia marketingowe, współpracujemy z inwestorami, bankami, urbanistami, kancelariami podatkowymi. Mamy najlepszą ofertę dla różnych branż.  

Sprzedaż domów

Sprzedaż domów na korzystnych warunkach to spore wyzwanie. Nasi Agenci będą dla Ciebie wsparciem na każdym etapie: pomogą wycenić, udzielą porad związanych z przygotowaniem nieruchomości na sprzedaż, zaprezentują klientom i zajmą się formalnościami. Dzięki naszemu doświadczeniu sprzedaż domu będzie łatwa, szybka i mniej obciążająca dla obu stron.  

Sprzedaż działek

Działki w Toruniu i Włocławku są zróżnicowane pod kątem ich potencjału i realnej wartości. Kluczowa jest znajomość lokalnego rynku, przepisów oraz realnych cen. Nasi Agencji będą wsparciem podczas wyceny działki oraz pomogą uzyskać dokumenty niezbędne do dokonania sprawnej transakcji. Chętnie pomożemy również w poszukiwaniach wymarzonej działki pod budowę domu. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wachlarz działek budowlanych i rolnych o zróżnicowanych powierzchniach i cenach.  

Zapraszamy do współpracy. Skontaktuj się już dziś. 

Działki na Pojezierzu Brodnickim

Brodnicki Park Krajobrazowy, czyli Brama Mazur, to duży potencjał rekreacyjny i turystyczny. Przeplatany rezerwatami, ostojami zwierząt ptaków i flory. Najpiękniejsze w Polsce, kameralne pojezierze, otoczone lasami, dalekie od zgiełku motorowodnego głównych szlaków Wielkich Jezior Mazurskich. Dobrze skomunikowane. Nasi agenci pochodzą z tej przepięknej krainy jezior i znają tam każdy strumień, jar czy zakątek leśny. Przeanalizowali wszystkie uwarunkowania środowiskowo prawne. Zaoferują wymarzone siedlisko, zaciszne miejsce na dom, apartament, blisko jeziora i plaży.  

Mieszkania w Toruniu i Włocławku na sprzedaż

Sprzedaż mieszkań może być długim i skomplikowanym procesem, ale nie z nami! Biuro Nieruchomości idealnie sprawdzi się podczas wyceny nieruchomości i jej prezentacji. Nasz Agent pomoże Ci zebrać dokumentację niezbędną do przeprowadzenia transakcji i będzie czuwać nad przebiegiem całego procesu. Dzięki temu zyskasz pewność, że transakcja jest bezpieczna i bardzo korzystna. Posiadamy również ofertę apartamentów w obrębie starówki.  

Apartamenty, mieszkania na wynajem, stancje dla studentów

Doświadczenie i zgromadzona wiedza to recepta na bezpieczny wynajem mieszkania. Sprawdzimy stan prawny nieruchomości i wprowadzimy do umowy stosowne zapisy, by strony najmu czuły się bezpiecznie. Dzięki długiej liście portali, z którymi współpracujemy, właściciel nieruchomości może mieć pewność, że poszukiwania odpowiedniego najemcy będą krótkie i owocne.  Oferujemy apartamenty na starówce, mieszkania dla rodzin, pracownicze i dla studentów.  

Toruń

Grudziądzka 48
87-100 Toruń

Chcesz sprzedać nieruchomość?

Poznaj nasze oferty

Nasi agenci

Oferty oddziału

Skontaktuj się z nami

Tomasz  Kamiński

Lub zadzwoń