Kontakt

Biuro nieruchomości Wolbrom

Profesjonaliści w nieruchomościach

Sprzedaż i wynajem nieruchomości w Wolbromiu to nasza specjalność. Codziennie pomagamy dziesiątkom klientów w bezpiecznych transakcjach kupna, sprzedaży i wynajmu nieruchomości, bazując na naszej wiedzy i zdobytemu doświadczeniu. Oddział w Wolbromiu jest stworzony przez zespół, który codziennie poszerza swoje kompetencje. Nasi Agenci pomogą Ci podejmować najkorzystniejsze decyzje związane z nieruchomościami. Współpracujemy z ponad 20 portalami nieruchomości. Dzięki temu, publikowane przez nas oferty są widoczne w tysiącach domów i docierają do wielu potencjalnie zainteresowanych klientów.  

Sprzedaż domów

Sprzedaż domów na korzystnych warunkach to spore wyzwanie. Nasi Agenci będą dla Ciebie wsparciem na każdym etapie: pomogą wycenić nieruchomość, udzielą porad związanych z przygotowaniem nieruchomości na sprzedaż, zaprezentują ją potencjalnym klientom i zajmą się wszystkimi formalnościami. Dzięki naszemu doświadczeniu sprzedaż domu będzie łatwa, szybka i mniej obciążająca dla obu stron.  

Sprzedaż mieszkań Wolbrom

Sprzedaż mieszkań może być długim i skomplikowanym procesem, ale nie z nami! Biuro Nieruchomości idealnie sprawdzi się podczas wyceny nieruchomości i jej prezentacji. Nasz Agent pomoże Ci zebrać dokumentację niezbędną do przeprowadzenia transakcji i będzie czuwać nad przebiegiem całego procesu. Dzięki temu zyskasz pewność, że transakcja jest bezpieczna i bardzo korzystna.   

Wynajem mieszkań Wolbrom

Doświadczenie i zgromadzona wiedza to recepta na bezpieczny wynajem mieszkania. Nasi Agenci dopilnują, aby wynajem nie był problematyczny ani dla wynajmującego, ani dla najemcy. Sprawdzimy stan prawny nieruchomości i wprowadzimy do umowy stosowne zapisy. Wszystko po to, by obie strony transakcji czuły się bezpiecznie. Dzięki długiej liście portali nieruchomości, z którymi współpracujemy, właściciel nieruchomości może mieć pewność, że poszukiwania odpowiedniego najemcy będą krótkie i owocne.   

Sprzedaż działek 

Działki w Wolbromiu są zróżnicowane pod kątem ich potencjału i realnej wartości. W kontekście sprzedaży działek kluczowa jest znajomość lokalnego rynku, obowiązujących przepisów oraz realnych cen.  Nasi Agenci będą wsparciem podczas wyceny działki oraz pomogą uzyskać dokumenty niezbędne do dokonania sprawnej transakcji. Chętnie pomożemy również w poszukiwaniach wymarzonej działki pod budowę domu. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wachlarz działek budowlanych i rolnych o zróżnicowanych powierzchniach i cenach.    Zapraszamy do współpracy   Skontaktuj się już dziś   

Wolbrom

ul. Żwirki i Wigury 17
32-340 Wolbrom

Chcesz sprzedać nieruchomość?

Poznaj nasze oferty

Nasi agenci

Oferty oddziału

1 990 000 PLN
Dom – Sucha
595 000 PLN
Dom – Gołaczewy
159 000 PLN.
Dom – Wolbrom
Logo 20 lat
1 500 PLN.
Lokal – Olkusz
Logo 20 lat
8 500 PLN.
Lokal – Olkusz
Logo 20 lat
3 500 000 PLN.
Lokal – Tychy
220 000 PLN.
Dom – Wolbrom
220 000 PLN.
Lokal – Wolbrom
1 800 000 PLN.
Działka – Olkusz
1 500 PLN.
Lokal – Olkusz
12 000 PLN.
Lokal – Olkusz
Logo 20 lat
324 000 PLN.
Działka – Chełm
Logo 20 lat
1 500 PLN.
Lokal – Olkusz
Logo 20 lat
183 000 PLN
Dom – Wolbrom
Logo 20 lat
5 200 000 PLN.
Dom – Nawojowa Góra
Logo 20 lat
2 000 PLN.
Lokal – Olkusz
365 000 PLN.
Dom – Wolbrom
Logo 20 lat

Skontaktuj się z nami

Paula Żaba

Lub zadzwoń