Kontakt

Komfortowy dom w Chmielnie

Chmielno zobacz na mapie

495 000 PLN

Cena:
495 000,00 zł
Powierzchnia:
70,00 m2
Cena za m2:
7 071,43 zł
Powierzchnia użytkowa:
67,00 m2
Powierzchnia działki:
888,00 m2
Rok budowy:
2021
Liczba pięter:
1
Liczba pokoi:
3
Typ domu:
Wolnostojący
Id oferty:
38331/3877/ODS
Opis
Wyłącznie u Nas!
Komfortowy, niezwykle malowniczo położony dom całoroczny w miejscowości Chmielno, w powiecie kartuskim, w samym sercu Szwajcarii Kaszubskiej. Nieruchomość idealna dla osób ceniących naturę i spokój z możliwością aktywnego wypoczynku.

OPIS DOMU:
Dom wybudowany z dbałością o szczegóły, wykonany bardzo solidnie, z wysokiej klasy materiałów. W przestronnym salonie znajduje się miejsce na kominek Na parterze znajduje się również otwarta kuchnia i toaleta. Na piętrze dwie sypialnie oraz bardzo funkcjonalna łazienka. Okna typu PCV dostarczają duże ilości światła, przez co w domu nie brakuje słońca. Dla wypoczynku przewidziano miejsce na urokliwy taras przed budynkiem, co umożliwi korzystanie z letniego słońca od świtu do zmierzchu. W budynku została wykonana instalacja do zasilania paneli fotowoltaicznych.

Nieruchomość sprzedawana w stanie deweloperskim.

OGRZEWANIE:
Źródłem ciepła jest nowoczesny system ogrzewania podłogowego na podczerwień we wszystkich pomieszczeniach. Charakteryzuje się bezobsługową pracą oraz bardzo ekonomicznym użytkowaniem. Dodatkowe źródło ogrzewania może stanowić kominek w salonie.

Działka o powierzchni 888m2 położona zaledwie 120m od jeziora Raduńskiego Dolnego – największego i najbardziej atrakcyjnego jeziora tej części Kaszub.

LOKALIZACJA:
Chmielno leży w samym sercu Szwajcarii Kaszubskiej, w otoczeniu malowniczych lasów i jezior. Jedna z najbardziej rozpoznawalnych miejscowości turystyczno – letniskowych w Polsce. W bliskiej odległości od nieruchomości znajdują się sklepy, przystanki autobusowe, ośrodki turystyczne, restauracje, obiekty sportowe i kultury, plaże i kąpieliska. Dojazd do Trójmiasta zajmuje ok 40 min, do Wejherowa 45 min, do Kartuz 10 min.

Serdecznie polecam oraz zapraszam na prezentację.

Z uwagi na panującą pandemię prosimy o kontakt z wyprzedzeniem ponieważ przedmiot sprzedaży prezentowany jest podczas dni otwartych, które organizowane są maksymalnie dwa razy w miesiącu. Więcej informacji o dniach otwartych udzielmy telefonicznie.

Jesteśmy z Państwem na każdym etapie procesu zakupu nieruchomości począwszy od wyboru oferty i jej prezentacji po finalizację transakcji i przekazanie nieruchomości nowym właścicielom. Pomagamy we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie pomoże sprawdzić zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą propozycję spośród oferty banków i sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji kredytu.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń