Kontakt
Tylko u nas

Urokliwy pensjonat nad j. Szóstak z linią brzegową

Czarnówka zobacz na mapie

2 485 000 PLN

Cena:
2 485 000,00 zł
Powierzchnia:
21 200,00 m2
Cena za m2:
117,22 zł
Powierzchnia użytkowa:
1 371,00 m2
Powierzchnia działki:
21 200,00 m2
Rok budowy:
2009
Liczba pięter:
3
Liczba pokoi:
30
Stan budynku:
Do wykończenia
Typ domu:
Wolnostojący
Prąd:
tak
Piwnica:
tak
Ciepła woda:
tak
Id oferty:
33484/3877/ODS
Opis
PÓŁNOC Nieruchomości Ełk ma zaszczyt zaprezentować jedyną taką inwestycję na Mazurach:

Na sprzedaż piękny pensjonat z bezpośrednim dostępem do j. Szóstak.

Nieruchomość zlokalizowana jest w urokliwej wsi Czarnówka, położonej w północno-wschodniej części województwa warmińsko-mazurskiego, na obszarze Krainy Wielkich Jezior Mazurskich, nad północnym krańcem jeziora Szóstak, 31 km na południowy wschód od Giżycka i 9 km na północny wschód od Wydmin.

Pensjonat składa się z 6 odrębnych budynków umożliwiając dopasowanie oferty do indywidualnych potrzeb i wymagań swoich klientów:

- budynek główny o powierzchni 290m2 to 5 osobnych pokoi wraz z łazienką, obszerny salon w formie jadalni, kuchna i przynależne pomieszczenia gospodarcze oraz socjalne;

- budynek turystyczny o powierzchni 85m2 w skład którego wchodzą 4 pokoje, 2 obszerne łazienki oraz pomieszczenie gospodarcze;

- gotowe do wprowadzenia trzy budynki wypoczynkowe typu Bungalow o powierzchni 32m2 każdy składające się z salonu z aneksem, sypialni oraz łazienki;

- hotel z salą weselną/bankietową (w trakcie budowy) o powierzchni 900m2 - 15 osobnych pokoi z łazienkami, duża sala bankietowa o powierzchni 240m2 oraz pomieszczenie kuchenne wraz z całym niezbędnym zapleczem.

Ze względu na położenie oraz najbliższą okolicę nieruchomość idealnie nadaje się do prowadzenia działalności turystycznej w samym centrum Mazur, które to są wymarzonym miejscem na wypoczynek, organizację imprez okolicznościowych, wyjazdów integracyjnych czy szkoleń biznesowych.
Jest to również idealne miejsce dla rodzin z dziećmi oraz wszystkich, którzy chcą odpocząć od miejskiego zgiełku, aktywnie spędzić czas, a przede wszystkim – zrelaksować się.

Ogromnym atutem nieruchomości są dwie działki o łącznej powierzchni 5000m2 położone są nad samym jeziorem Szóstak, które tworzą linię brzegową o długości około 111m.
Jezioro jest drugim co do wielkości jeziorem w Gminie Stare Juchy o powierzchni 490,05ha, a jej wody należą do I i II klasy czystości, które charakteryzują się dużą przeźroczystością. Znajduje się na nim kilka wysp, największa o powierzchni 10,6 ha.

Idealne miejsce na lokalizację własnej piaszczystej plaży, budowę pomostu oraz wszelkiego typu atrakcji dla turystów: boiska, placu zabaw czy zadaszonych wiat z grillem.

Jako ciekawostkę, warto wspomnieć o tunelu kanałowym łączącym jezioro Szóstak i Ułówki. To rzadkie rozwiązanie techniczne powstało na początku XX wieku, w trakcie wielkich inwestycji melioracyjnych mających na celu połączenie jezior i osuszenie jak największej powierzchni pól uprawnych. Tunel ma 1,6 metra średnicy, ok. 300 metrów długości i w niektórych miejscach przebiega aż 10 metrów pod ziemią. W tunelu płynie kanał, który przy ujściu, osiągając 3 metry szerokości i 1,5 m głębokości, wpada do jeziorka Ślepieniec.

Zapraszam do obejrzenia filmu z prezentacji YouTube oraz do wirtualnego spaceru 360 stopni.

Serdecznie polecam.

W sprawie dodatkowych informacji oraz danych proszę o kontakt z biurem sprzedaży:
Łukasz Dąbkowski
+48 796 903 896
elk@polnoc.pl

Jesteśmy z Państwem na każdym etapie procesu zakupu nieruchomości począwszy od wyboru oferty i jej prezentacji po finalizację transakcji i przekazanie nieruchomości nowym właścicielom. Pomagamy we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie pomoże sprawdzić zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą propozycję spośród oferty 20 banków i sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji kredytu.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń