Kontakt

Dom jednorodzinny, wolnostojący.

Czyżowice zobacz na mapie

535 000 PLN

Cena:
535 000,00 zł
Powierzchnia:
98,00 m2
Cena za m2:
5 459,18 zł
Powierzchnia działki:
600,00 m2
Rok budowy:
2022
Liczba pokoi:
4
Stan budynku:
Stan deweloperski
Typ domu:
Wolnostojący
Id oferty:
40389/3877/ODS
Opis
Mam przyjemność prezentować parterowy dom wybudowany w roku 2022, o powierzchni 98 mkw, usytuowany na działce o powierzchni 600 mkw, położony w Czyżowicach.

CO SPRZEDAJEMY?
Dom o powierzchni 98 mkw znajduje się w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej, z działką o powierzchni 600 mkw ( 6 a)
Nieruchomość jest w bardzo dobrym stanie technicznym ( budynek ocieplony, dach pokryty dachówką cementową, okna PCV, media doprowadzone do budynku)
Rozkład:
- przestronny salon z jadalnią i otwartym aneksem kuchennym, cztery sypialnie, łazienkę, osobne WC, pomieszczenie techniczne ( spiżarnia )
-dom posiada również strych, na który prowadzą schody włazowe umieszczone w jednym z pokoi.
- drewniany taras, zadaszony poliwęglanem.

GDZIE ZNAJDUJE SIĘ DOM?
Dom znajduje się w Czyżowicach, w otoczeniu domów jednorodzinnych.

JAKI JEST PLAN ZAGOSPODAROWANIA ?
Nieruchomość położona na 6 a działce objętej w planie zagospodarowania z oznaczeniem MN. Tereny zabudowy mieszkaniowej, jednorodzinnej, o podstawowym przeznaczeniu pod zabudowę jednorodzinną.

JAKI JEST STANDARD?
Elewacja wykończona tynkiem silikonowym, oraz deską drewnianą w kolorze, drzwi zewnętrzne drewniane w kolorze grafitowym, duże, przestronne okna ( dwa rogowe -w salonie i kuchni ) z wkładami trzyszybowymi, wylewka na całej powierzchni domu, dach pokryty dachówką cementową, założone parapety zewnętrzne stalowe, rynny aluminiowe monolityczne, w łazience zamontowana spłuczka podtynkowa, doprowadzone rury do grzejnika łazienkowego, na poddaszu ułożone płyty OSB, wszystkie media doprowadzone do budynku, teren wokół budynku wyrównany, utwardzony podjazd na samochody, oraz dojście, zamontowane źródło ciepła.

ZALETY?
Atutem tego domu jest wysoka energooszczędność, co sprawia, że ogrzewanie nie stanowi dużych kosztów w ciągu roku.
Ściany zewnętrzne posiadają współczynnik przenikania ciepła U=0,15 [ W/m2K], strop ocieplony w strefie pasa dolnego wiązara o współczynniku przenikania ciepła U=0,16 [W/m2k]

Zapraszam na prezentację.
Barbara Olejnik- 509 481 021
bolejnik@polnoc.pl
Północ Nieruchomości Sp. z o.o.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń