Kontakt

DOM SZEREGOWY PODLESIE

Zatorze zobacz na mapie

470 000 PLN

Cena:
470 000,00 zł
Powierzchnia:
170,00 m2
Cena za m2:
2 764,71 zł
Powierzchnia użytkowa:
120,00 m2
Powierzchnia działki:
439,00 m2
Rok budowy:
1927
Liczba pięter:
1
Liczba pokoi:
7
Typ domu:
Szeregowy
Ciepła woda:
tak
Id oferty:
38632/3877/ODS
Opis
Północ Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować nieruchomość położoną w Gliwicach.

NIERUCHOMOŚĆ :

* Powierzchnia użytkowa domu 120 m2

* Powierzchnia całkowita budynku 170m2,

* Powierzchnia garażu 9 m2

DZIAŁKA:

-regularny kształt prostokąta.

Prezentowana nieruchomość stanowi :

*Piwnica : pod całym domem 50m2

* Poddasze / strych

Nieruchomość znajduje się w Gliwicach 2,5km od ścisłego centrum miasta (7min. samochodem).
Dom znajduje się na osiedlu zwanym potocznie Podlesiem (dzielnica Zatorze), które jest jest ciche, zielone o zabudowie mieszkaniowej głównie jednorodzinnej. Sąsiaduje ono z Parkiem Kultury i Wypoczynku (las komunalny) założonym w XXVII w. W parku korzystać można z regularnych dróg rowerowych i spacerowych, tężni i placów zabaw. Od nieruchomości do centrum handlowego Forum/ centrum miasta pieszo idzie się 15min. W pobliżu znajduje się pełna infrastruktura dróg (zjazd DTŚ, A1, A4, DK 88). Dojazd do ulicy jest dwustronny, min. od ul. Tarnogórskiej. Budynek jest ostatnim z szeregowców, co pozwala na wspaniałe doświetlenie wnętrz z trzech stron świata i większą dozę prywatności. W pobliżu są umiejscowione 2 szkoły, przedszkole, żłobek, liceum, targowisko miejskie, sklepy, piekarnie, apteki, liczne obiekty usługowe, a to zaledwie do 10 min pieszo.
Atrakcją jest również pobliski Stadion Piasta Gliwice, którego architektura pozwala na eliminację ewentualnej wrzawy imprez, oraz niewątpliwie park dżwięku przy Radiostacji.
Indywidualny charakter inwestycji sprawia, że jest to miejsce przyjazne zarówno rodzinom z dziećmi, jak i szukającym ustronnej lokalizacji blisko centrum seniorom.
Dom do remontu.
Opiekun oferty:

BARBARA HAJDUK

tel.+48 883 797 114

e-mail: bhajduk@polnoc.pl

Północ Nieruchomości to GWARANCJA bezpieczeństwa:

- nieruchomość sprawdzona pod względem formalno-prawnym,

- polisa OC Pośrednika na kwotę 25000 EUR
- współpraca z kancelarią notarialną

- współpraca z doradcą kredytowym

NOTA PRAWNA
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzony jest na podstawie oględzin nieruchomości, oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art 66 i następnych KC.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń