Kontakt

Dom z działkami 1,69 ha w Retkowie,

590 000 PLN

Cena:
590 000,00 zł
Powierzchnia:
250,00 m2
Cena za m2:
2 360,00 zł
Powierzchnia użytkowa:
230,00 m2
Powierzchnia działki:
1 400,00 m2
Rok budowy:
1864
Liczba pięter:
2
Liczba pokoi:
6
Stan budynku:
Do zamieszkania
Typ domu:
Wolnostojący
Prąd:
tak
Ciepła woda:
tak
Id oferty:
35460/3877/ODS
Opis
* OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI GŁOGÓW*

Na sprzedaż jednorodzinny budynek mieszkalny wraz z 4 budynkami gospodarczymi usadowiony na dwóch działkach (nr 71 i 72) stanowiących w sumie 14 arów, położony w Retkowie, 12 km od Głogowa.

Na dom o powierzchni blisko 250 m.kw. składa się:

PARTER:
- 3 duże, ustawne pokoje,
- 2 kuchnie z czego jedna z pięknym i używalnym piecem kaflowym,
- 2 łazienki,
- wiatrołap,

I PIĘTRO:
- 2 pokoje, z jednego dostęp na duży balkon,
- sypialnia z dostępem do łazienki,
- wydzielona garderoba.

Na działce nr 71 o powierzchni 11 arów znajduje się opisywany powyżej budynek mieszkalny oraz dwa pomieszczenia gospodarcze o powierzchni 125 m.kw. oraz 121 m.kw., w ewidencji gruntów i budynków sklasyfikowana jest jako grunty rolne zabudowane natomiast w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego przeznaczona jest pod tereny zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej i jednorodzinnej oraz usług.

Druga, przylegająca działka o numerze 72 o powierzchni 3 ary zabudowana jest dwoma budynkami gospodarczymi - oborą i wiatą z przeznaczeniem w ewidencji i w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego takim samym jak działka o numerze 71.

Dodatkowo do sprzedawanej nieruchomości należą 2 działki rolne:

- nr 109 o powierzchni 1,41 ha, która nie jest zabudowana i służy obecnie jako grunty orne;
- nr 193 o powierzchni 9 arów, która również jest niezabudowana i sklasyfikowana jako grunty orne.

Dom w bardzo dobrej lokalizacji, z dogodnym dojazdem drogą publiczną do Głogowa (DW nr 292)

Ogrzewanie węglowe, kotłem Zębiec KP 19, jest to to obecnie najlepszy kocioł retortowy na polskim rynku charakteryzujących się sprawnością przekraczającą 91%, przystosowany do spalania paliw stałych (węgla kamiennego sortymentu groszek lub pellet).

Dodatkowo istnieje możliwość podłączenia sieci gazowej, której przyłącze rozprowadzone jest pod budynkiem.

Cała zabudowana nieruchomość świetnie nadaje się na warsztat, strefę magazynową części samochodowych, zakład stolarski bądź inne usługi, dzięki którym można rozpocząć działalność i zarabiać na wsi.

ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ZAMIANY NA DWUPOKOJOWE MIESZKANIE W GŁOGOWIE Z DOPŁATĄ.

Oferujemy kompleksową obsługę klienta - Specjaliści ds. kredytów hipotecznych Północ Nieruchomości Głogów, pomogą bezpłatnie w załatwieniu wszystkich formalności, niezbędnych do uzyskania kredytu.

Zapraszam do kontaktu oraz na prezentację.

Prezentacja nieruchomości wiąże się z okazaniem danych osobowych Oglądających oraz pokwitowania udostępnienia adresu prezentowanej nieruchomości na wskazaniu adresowym.
Przy zakupie nieruchomości należy wziąć pod uwagę koszty podatku PCC- 2%, opłaty sądowe oraz notarialne oraz wynagrodzenie pośrednika.

Kontakt:
Margerita Błaszak
Specjalista D/s Nieruchomości
Północ Nieruchomości Głogów
tel: 797 333 593
e-mail: mblaszak@polnoc.pl
Nr licencji: 21238
Więcej ofert na www.polnoc.pl

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Zapytaj o tę ofertę