Kontakt

Dom – Janów

Janów zobacz na mapie

270 000 PLN.

Cena:
270 000,00 zł
Powierzchnia:
50,00 m2
Cena za m2:
5 400,00 zł
Powierzchnia działki:
700,00 m2
Liczba pokoi:
3
Typ domu:
Letniskowy
Id oferty:
32846/3877/ODS
Opis
Biuro Nieruchomości Północ w Końskich zaprasza państwa do zapoznania się z naszą nową ofertą sprzedaży nieruchomości. Zachęcamy do kupna działki rekreacyjnej o powierzchni 700m2, pięknie zagospodarowanej, zabudowanej domkiem letniskowo-wypoczynkowym o powierzchni 50m2 + altana o powierzchni 70m2. Nieruchomość położona jest w miejscowości Janów (woj świętokrzyskie gmina stąporków) nad zalewem (idealne miejsce dla wędkarzy, idealne na odprężenie i relaks, cudowny klimat w otoczeniu lasów). Siedlisko oddalone jest o 3.5 km od świętokrzyskiego Centrum Rehabilitacji w Czarnieckej Górze, 3 km od Sanktuarium Matki Bożej Wychowawczyni w Czarnej. Dwukondygnacyjny domek letniskowy, wyposażony jest na parterze łazienka z toaletą, aneks kuchenny z salonikiem, na piętrze dwie sypialnie. Domek wybudowany jest z drewna w pełni umeblowany. Zimą ogrzewany jest piecykiem kominkowym ozdobnym na drewno i węgiel. Altana wyposażona jest w duży drewniany stół z ławami, kominkiem oraz podpiwniczeniem z salą bilardową z pełnowymiarowym zawodowym stołem. Oprócz tego na działce znajdują się dwie komórki drewniane na niezbędne narzędzia, dwa kajaki z bezpośrednim dostępem do wody, palenisko oraz wędzarnia. Teren wokół z przepięknym oczkiem wodnym i kaskadą. Bardzo serdecznie zapraszam Państwa na prezentację i zachęcam do kupna.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń