Kontakt

Dom-144mkw.

360 000 PLN

Cena:
360 000,00 zł
Powierzchnia:
144,00 m2
Cena za m2:
2 500,00 zł
Powierzchnia działki:
897,00 m2
Rok budowy:
1964
Liczba pokoi:
6
Stan budynku:
Do drobnego remontu
Typ domu:
Bliźniak
Id oferty:
40296/3877/ODS
Opis
Posiadamy w swojej ofercie na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, położony w malowniczym miejscu na terenie Marklowic Górnych.

CO SPRZEDAJEMY?
Dom dwukondygnacyjny o powierzchni mieszkalnej 144 mkw, z garażem, altaną, stodołą z piwnicą i budynkiem gospodarczym, na około 9 arowej bardzo zadbanej działce.
Budynek składa się z 6 pokoi, 2 oddzielnych kuchni, 2 łazienek, holu, wiatrołapu, piwnic, oraz dodatkowo dużego strychu.
Działka z domem jest ogrodzona.
Atutem jest duży, pięknie zagospodarowany ogród, który posiada dodatkowo studnię (woda w domu z możliwością przełączenia na wodociągi, lub własną )

GDZIE ZNAJDUJE SIĘ DOM?
Dom znajduje się na delikatnym wzniesieniu, z przepięknym krajobrazem wokół, pełnym spokoju i bogactwa natury.

JAKI JEST STANDARD?
Dom wybudowany w latach 60-tych, w stanie do drobnego remontu. Wykonany został z cegły i pustaków, dach pokryty papą termozgrzewalną, ogrodzony.

CO ZNAJDUJE SIĘ W NAJBLIŻYM OTOCZENIU?
Nieruchomość posiada walory spokojnego, zacisznego miejsca z bogatym zapleczem natury, a w odległości 1 km przebiega Szlak Żelaznej Trasy Rowerowej, która biegnie przez Polskę i Czechy- idealne dla ceniących sobie sport rowerowy.

Zapraszam na prezentację.
Jakub Fibic- 604 217 907
jfibic@polnoc.pl
Północ Nieruchomości Oddział Jastrzębie-Zdrój/Stary Zdrój

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Jakub  Fibic

Jakub Fibic

Doradca ds. nieruchomości

jfibic@polnoc.pl 604 217 907

Zapytaj o tę ofertę