Kontakt

Przestronny dom 177 m² na dużej działce 3000 m²

690 000 PLN

Cena:
690 000,00 zł
Powierzchnia:
266,00 m2
Cena za m2:
2 593,98 zł
Powierzchnia użytkowa:
177,00 m2
Powierzchnia działki:
3 000,00 m2
Rok budowy:
1986
Liczba pięter:
2
Liczba pokoi:
6
Stan budynku:
Do odświeżenia
Typ domu:
Wolnostojący
Ciepła woda:
tak
Id oferty:
45018/3877/ODS
Opis
Szukasz domu z dużą działką, solidnym zapleczem gospodarczym i spokojną lokalizacją, ale bez rezygnacji z wygodnego dojazdu do miasta?
Ta nieruchomość w miejscowości Milewo, gm. Łomża, to propozycja dla osób, które cenią przestrzeń, funkcjonalność i prywatność.

Na sprzedaż zadbany dom o powierzchni użytkowej 177 m², położony na działce o powierzchni 3000 m². Nieruchomość jest gotowa do zamieszkania — bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych.

Dużym atutem posesji są dodatkowe budynki:
  • murowany budynek gospodarczy o pow. ok. 200 m²,
  • garaże o łącznej pow. ok. 85 m²,
  • piwnica typu ziemianka.
Działka została starannie zagospodarowana - znajdują się na niej nasadzenia ozdobne oraz ogród warzywny. Całość utrzymana w bardzo dobrym stanie.
Dom został ocieplony styropianem, dach wymieniono w 2008 roku, a wszystkie okna są PCV. Budynek jest czysty, zadbany i funkcjonalnie rozplanowany.

ROZKŁAD POMIESZCZEŃ:
PARTER:
  • 3 przestronne pokoje,
  • kuchnia,
  • łazienka.
PIĘTRO:
  • 3 przestronne pokoje,

  • przydomowa oczyszczalnia ścieków,

 Duża działka daje wiele możliwości wykorzystania — od przestrzeni rekreacyjnej i ogrodu, po miejsce do prowadzenia działalności lub rozwijania własnych pasji.