Kontakt

Dom w Okczynie przy rzece Bug

Okczyn zobacz na mapie

150 000 PLN

Cena:
150 000,00 zł
Powierzchnia:
147,00 m2
Cena za m2:
1 020,41 zł
Powierzchnia użytkowa:
147,00 m2
Powierzchnia działki:
0,51 m2
Rok budowy:
2010
Liczba pięter:
1
Liczba pokoi:
5
Stan budynku:
Surowy zamknięty
Typ domu:
Wolnostojący
Prąd:
tak
Id oferty:
36793/3877/ODS
Opis
Sprzedam dom położony w atrakcyjnej i spokojnej miejscowości Okczyn, 5 km od Kodnia.

Jest to piękna, klimatyczna okolica, przede wszystkim bezpieczna, panuje zdrowy mikroklimat i cisza.
Blisko jest do Sanktuarium Maryjnego w Kodniu oraz jedynej na świecie parafii neounickiej w Kostomłotach z miejscową cerkwią św. Nikity Męczennika z XVII wieku. Są tam wspaniałe warunki rekreacyjne dla osób lubiących dziką przyrodę i odpoczynek na łonie natury. Doskonałe warunki do wędkowania. Miejscowość położona przy granicy polsko-białoruskiej w Dolinie Środkowego Bugu, znajduje się w Obszarze Nadbużańskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu, na terenie objętym Europejską Siecią Ekologiczną Natura 2000. Przez Okczyn przebiega Wschodni Szlak Rowerowy o długości blisko 2 tys. kilometrów.


Na działce o powierzchni 0,51 ha znajduje się dom o powierzchni mieszkalnej 147 m2 z bezpośrednim dostępem do rzeki Bug.

Dom zbudowany w 2010 roku z drewnianych bali na wysokiej piwnicy z bloczków. Okna PCV,doprowadzona sieć energetyczna i wodociąg.

Przestrzeń mieszkalna do dowolnej aranżacji.


Zapraszam do oglądania

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń