Kontakt

Kapitalny dom z widokiem na całe pasmo górskie

Piechowice zobacz na mapie

1 199 000 PLN

Cena:
1 199 000,00 zł
Powierzchnia:
334,00 m2
Cena za m2:
3 589,82 zł
Powierzchnia użytkowa:
290,00 m2
Powierzchnia działki:
2 596,00 m2
Rok budowy:
1995
Liczba pięter:
3
Liczba pokoi:
7
Stan budynku:
Do odświeżenia
Typ domu:
Wolnostojący
Ciepła woda:
tak
Id oferty:
38198/3877/ODS
Opis
PÓŁNOC Nieruchomości prezentuje Państwu dom z widokami na całe pasmo górskie w Piechowicach. Widok niezaburzony w żaden sposób a wielokodnygnacyjny dom daje wiele możliwości.

Dom idealny dla wielopokoleniowej rodziny czy do celów komercyjnych.

Budynek został zbudowany w 1995 roku, wkomponowany w zbocze góry i dzięki temu z jego tarasów czy okien rozpościera się widok na Karkonosze oraz okalające lasy. Posadowiony na działce o wielkości 800m2, na sąsiedniej jest studnia i dlatego sprzedawany łącznie z drugą działką o powierzchni 668m2. Droga dojazdowa do budynku stanowi własność i ma 1197m2 należałoby ją uwspólnić ze względu na sąsiadującą jeszcze jedną działkę budowlaną, która jest wzdłuż drogi. Łączna powierzchnia działek dedykowanych temu domowi to ponad 2500m2

Budynek posiada 6 kondygnacji gdyż pomieszczenia są rozlokowane na piętrach i półpiętrach. Cały dom ma ponad 334 m2 powierzchni użytkowej. W środku domu znajduje się klatka schodowa łącząca wszystkie kondygnacje.

Przechodząc od wejścia do strychu poziomy możemy opisać jak niżej:
Poziom1 ( parter od frontu): salon, kuchnia, duża spiżarnia, wiatrołap, schowek, kotłownia,
Poziom 2 (pierwsze półpiętro od tyłu domu): łazienka z sauną, łazienka z wanną, hydrofornia, obszerna garderoba z oknem
Poziom 3: (pierwsze piętro od frontu): duży salon z aneksem kuchennym, kominkiem oraz wyjściem na widokowy taras oraz poprzez kaskady do ogrodu,
Poziom 4 (drugie półpiętro od tyłu domu): 2 pokoje,
Poziom 5: ( piętro 2 od frontu) duży salon z kominkiem z miejscem na zabudowanie aneksu kuchennego,
Poziom 6 ( trzecie półpiętro od tyłu domu): 2 pokoje oraz łazienka z WC,
Poziom 7: Strych nieużytkowy.

Na podłogach są kafle i deski drewniane, Schody w klatce schodowej wykonane z drewna, są ażurowe.
Okna i drzwi z drewna mahoniowego. Dach budynku wyłożony dachówką a poddasze jest docieplone. Cały budynek jest po termomodernizacji.

Wokół budynku mamy ogromny tarasowy ogród, z wieloma nasadzeniami, drzewami, krzewami, sam ogród sąsiaduje z lasem. W miejscu tym mamy wiele możliwości aby aranżować miejsca wyciszenia i komfortowego wypoczynku w otoczeniu zieleni i widoków na góry na róznych poziomach.
Za domem spory płaski, trawiasty zielony teren, do wykorzystania wg uznania. Sąsiaduje z prywatnym lasem.

Od frontu posesji przy drodze dojazdowej mamy żywopłot, który stanowi naturalny płot, przygotowana jest też infrastruktura pod zamykaną automatyczną bramę z metaloplastyki.

Dom swoim układem stwarza wiele możliwości, może być miejsce wielopokoleniowej rodziny, która kondygnacje wykorzysta na swoje potrzeby ale i kapitalnie nadaje się do wykorzystania w celach komercyjnych. Mimo, iż klatka schodowa jest w środku domu, do poszczególnych kondygnacji można by się dostać się z zewnątrz wykorzystując do tego tarasowe położenie domu, wszystko już wg pomysłu i aranżacji nowego właściciela.

Polecam serdecznie i zapraszam na prezentacje naprawdę warto.
Cena do negocjacji.

Obok domu znajduje się działka budowlana o powierzchni 1968m2 która może stać się fragmentem całości tej posiadłości.

PÓŁNOC Nieruchomości Jelenia Góra, plac Wyszyńskiego 33/1, 58-500 Jelenia Góra

Agnieszka Stawarz
Dyrektor Oddziału
numer licencji 27099

tel 780000773
mail astawarz@polnoc.pl

Zapewniamy profesjonalne doradztwo finansowe czy wsparcie w uzyskaniu finansowania zarówno dla osób fizycznych jak i firm.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.
Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń