Kontakt

Komfortowy dom parterowy

Porosiuki zobacz na mapie

499 000 PLN

Cena:
499 000,00 zł
Powierzchnia:
128,00 m2
Cena za m2:
3 898,44 zł
Powierzchnia użytkowa:
128,00 m2
Powierzchnia działki:
875,00 m2
Rok budowy:
2020
Liczba pięter:
1
Liczba pokoi:
4
Stan budynku:
Stan deweloperski
Typ domu:
Wolnostojący
Ciepła woda:
tak
Id oferty:
35909/3877/ODS
Opis
Komfortowy dom parterowy wg. projektu ALABAMA V z możliwością adaptacji (we własnym zakresie) nieużytkowego strychu na pomieszczenia mieszkalne.

Okna w dachu na życzenie klienta.

Parametry techniczne budynku:

Długość - 18,01 m
Szerokość - 12,51 m
Wysokość - 6,52 m

Dom znajduje się w miejscowości Porosiuki na nowym strzeżonym osiedlu domków jednorodzinnych w sąsiedztwie pięknego lasu oraz rzeki, z placem zabaw, z dala od zgiełku i miejskich spalin. Jest to cicha i bezpieczna okolica.

Niewiele bo ok. 4 km dzieli nas od miasta Biała Podlaska.


Na parterze zaprojektowano otwartą strefę dzienną, w której salon płynnie łączy się z jadalnią o powierzchni 22,68 m2 i kuchnią której powierzchnia wynosi 9,06 m2. Warto podkreślić, że kuchnię można w łatwy sposób oddzielić szerokimi, przesuwnymi drzwiami.

Pokój - 12,55 m2
Pokój - 9,40 m2
Pokój - 9,29 m2

Całość uzupełniona jest spiżarnią której powierzchnia ma 3,0 m2 , wiatrołap o powierzchni 4,72 m2 i toaletą w hallu.
Garaż wbudowany jest w dom i ma powierzchnie 31,86 m2.

W części nocnej domu znajdują się trzy sypialnie, w tym jedna z osobną łazienką i garderobą. Na nieużytkowym poddaszu można wydzielić w ramach adaptacji dwa dodatkowe pokoje.

Ściany konstrukcyjne i działowe drewniane wykonane w technologii szkieletowej. Stropy drewniane. Konstrukcja dachu drewniana krokwiowa.

Posadowienie budynku na płycie fundamentowej, żelbetonowej, wylewanej na warstwie styropianu ekstrudowanego XPS gr. 20 cm i przygotowanej podbudowie z zagęszczonej podsypki żwirowo - piaskowej.

Miedzy płytą fundamentową a ścianami zastosowano izolacje przeciwwilgociową poziomą w postaci folii do izolacji poziomej lub warstwy papy podkładowej SBS.

Ściany zewnętrzne konstrukcyjne drewniane wykonane w technologii szkieletowej z drewna świerkowego klasy C24.

Ściany wewnętrzne drewniane w technologii szkieletowej z drewna świerkowego klasy C24.

Nadproża nad otworami drzwiowymi i okiennymi z drewna świerkowego klasy C24. Nadproża skrzynkowe z desek o przekroju 4,5x14,5 cm.

Stropy parteru drewniane w technologii szkieletowej z drewna sosnowego klasy C24. Strop wykonany z belek 4,5x20 cm w rozstawie osiowym co 55,5 cm.

Taras wykonany z kostki betonowej wibroprasowanej gr.6 cm na podsypce cementowo - piaskowej i podbudowie z zagęszczonego piasku.
Na tarasie i przy schodach balustrady wysokości 110 cm.

Pokrycie dachu dachówką cementową w kolorze szarym układanej na łatach i kontrłatach. Obróbki blacharskie w kolorze szarym.
Rynny i rury spustowe w kolorze szarym.

Wykończenie elewacji wykonane technologią mokrą dociepleń tynkiem cienkowarstwowym w kolorze jasnobeżowym.
Cokoły i wnęka przy drzwiach wejściowych wykończona płytkami w kolorze szarym ( imitacja kamienia).

Instalacja wodociągowa budynku zasilana z sieci wodociągowej.
Instalacja CWU podłączona do pojemnościowego podgrzewacza zasilanego w ciepło przez pompę ciepła powietrze - woda oraz grzałkę elektryczną.

Instalacja CO podłączona do pompy ciepła powietrze - woda.

Instalacja kanalizacji sanitarnej z odprowadzeniem do bezodpłyowowego zbiornika na nieczystości ciekłe.

Energia elektryczna z sieci energetycznej.


Zapraszam do obejrzenia tego bardzo komfortowego domu

Klaudia Mikiciuk- Szpera
885-851-172

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Mapa

Zapytaj o tę ofertę

Lub zadzwoń