Kontakt

Przedwojenna kamienica | Szczebrzeszyn

225 000 PLN

Cena:
225 000,00 zł
Powierzchnia:
200,00 m2
Cena za m2:
1 125,00 zł
Powierzchnia użytkowa:
102,00 m2
Powierzchnia działki:
0,01 m2
Rok budowy:
1930
Liczba pokoi:
5
Stan budynku:
Do kapitalnego remontu
Typ domu:
Kamienica
Ciepła woda:
tak
Id oferty:
44976/3877/ODS
Opis
Na sprzedaż przedwojenna kamienica z dużym potencjałem inwestycyjnym, położona w ścisłym centrum Szczebrzeszyna – przy ul. Targowej, z drugim wejściem od Placu Kościuszki.

KLUCZOWE PARAMETRY
-powierzchnia: ok. 200 m²
-dwa niezależne wejścia (duży potencjał podziału)
-garaż

POTENCJAŁ INWESTYCYJNY
Nieruchomość idealna pod:
-podział na 2–4 mieszkania
-najem długo- i  krótkoterminowy
-flip (zakup – remont – sprzedaż)
Układ budynku oraz dwa niezależne wejścia pozwalają na elastyczne zagospodarowanie nieruchomości.

LOKALIZACJA (KLUCZ DO INWESTYCJI)
-ścisłe centrum miasta
-naprzeciwko urzędu
-blisko komunikacji i sklepów
-duży ruch pieszy
Ta lokalizacja sprawdzi się znakomicie pod wynajem.

DODATKOWY ATUT
-położenie w regionie Roztocza cenionym za turystykę, naturę i klimat
-ok. 20 km do Zamość
-atrakcyjna lokalizacja również pod wynajem krótkoterminowy

WAŻNE
Nieruchomość wymaga kapitalnego remontu – to oferta dla osób, które:
-mają doświadczenie
-lub szukają projektu inwestycyjnego z potencjałem

ZAINTERESOWANY?
To nie jest nieruchomość dla każdego —tylko dla tych, którzy potrafią policzyć potencjał.

Zapraszam do kontaktu – przedstawię możliwości zagospodarowania i warianty inwestycyjne.

Bezpłatnie pomagamy w formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na
zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie sprawdzi Twoją